ZÁPAS
08.10.18 | 1. kolo | Anna Siskova | Barakat Oyinlomo Quadre | 6-0, 6-3 | Lagos | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Siskova | Barakat Oyinlomo Quadre | |
1. podání % | 34/42 (81%) | 27/55 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/34 (59%) | 10/27 (37%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/8 (63%) | 9/28 (32%) |
Vyhrané break-bally | 7/14 (50%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 36/55 (65%) | 17/42 (40%) |
Vyhrané body celkem | 61/97 (63%) | 36/97 (37%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anna Siskova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Barakat Oyinlomo Quadre | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Siskova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0, 40-15 | ||
Anna Siskova | 3-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Anna Siskova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Barakat Oyinlomo Quadre | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Anna Siskova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Barakat Oyinlomo Quadre | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Barakat Oyinlomo Quadre | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Anna Siskova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Barakat Oyinlomo Quadre | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Siskova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Anna Siskova | 5-2 | |
5-3 | Barakat Oyinlomo Quadre | |
0-0, 15-40 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nigéria
01.05.03, 20 Let
01.05.03, 20 Let
Anna Siskova vs. Barakat Oyinlomo Quadre - Vzájemné zápasy
08.10.18 | 1. kolo | Anna Siskova | Barakat Oyinlomo Quadre | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Lagos | tvrdý |
Anna Siskova form & Barakat Oyinlomo Quadre form
Anna Siskova - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Elvina Kalieva | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Evgeniya Rodina | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Barakat Oyinlomo Quadre - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.22 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Rebeka Stolmar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.22 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.03.22 1. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-4, Lauren Proctor - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.22 2. kolo | vs. Eliz Maloney | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.22 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Kristina Voznyak | 1-6, - Barakat Oyinlomo Quadre - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Stacey Fung | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.04.21 kvalifik. | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
20.04.21 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 3-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Ela Nala Milic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.04.21 2. kolo | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.03.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-2, 1-0, Tamara Curovic - skreč | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lagos - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Patience Onebamhoin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
08.10.18 1. kolo | vs. Anna Siskova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lagos - tvrdý | ||||
03.10.18 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo | vs. Osariemen Airhunmwunde | 6-1, 6-0 | detail zápasu |