ZÁPAS
09.02.20 | finále | Anna Siskova | Alba Rey Garcia | 6-3, 6-1 | W15 Palmanova | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Siskova | Alba Rey Garcia | |
1. podání % | 44/70 (63%) | 32/48 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/44 (59%) | 17/32 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/26 (58%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/11 (9%) |
Vyhrané body z returnu | 25/48 (52%) | 29/70 (41%) |
Vyhrané body celkem | 66/118 (56%) | 52/118 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 0-15 | ||
Anna Siskova | 0-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-2 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 15-15, A-40[BP] | ||
3-2 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-2 | Alba Rey Garcia | |
0-0 | ||
Anna Siskova | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
2 | ||
Anna Siskova | 0-0 | |
0-1 | Alba Rey Garcia | |
0-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Siskova | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Alba Rey Garcia | |
Anna Siskova | 3-1 | |
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Siskova vs. Alba Rey Garcia - Vzájemné zápasy
09.02.20 | finále | Anna Siskova | Alba Rey Garcia | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Palmanova | antuka |
Anna Siskova form & Alba Rey Garcia form
Anna Siskova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Daria Frayman | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Jana Kolodynska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Beatrice Ricci | - | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 0-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
08.10.23 kvalifik. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
03.09.23 kvalifik. | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Alba Rey Garcia - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Iva Primorac | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Ariana Geerlings | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Julia Adams | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Anna Turati | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-4, - Alba Rey Garcia - skreč | detail zápasu | |
W25 Monzon - tvrdý | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Ellen Perez | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-73, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
11.04.23 kvalifik. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Diana Martynov | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-72, 7-63, 7-64 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Lola Marandel | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Francesca Curmi | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
18.02.23 semifinále | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.23 čtvrtfinále | vs. Tianmi Mi | 5-0, Tianmi Mi - skreč | detail zápasu |