INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ipek Soylu vs. Anna Pribylova - Vzájemné zápasy
20.04.18 | čtvrtfinále | Anna Pribylova | Ipek Soylu | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Ipek Soylu form & Anna Pribylova form
Ipek Soylu - poslední zápasy
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Alice Robbe | 1-2, - Ipek Soylu - skreč | detail zápasu | |
01.11.21 kvalifik. | vs. Marina Bassols Ribera | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Elsa Jacquemot | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.02.21 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 3-6, 6-2, 0-2, - Ipek Soylu - skreč | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-67, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Warsaw - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
26.07.19 čtvrtfinále | vs. Katarzyna Piter | 5-7, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Maryna Chernyshova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Magdalena Hedrzak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
21.07.19 finále | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.07.19 semifinále | vs. Johana Markova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.07.19 čtvrtfinále | vs. Denisa Satralova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Torino - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Yuki Naito | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
23.06.19 finále | vs. Katherine Sebov | 6-72, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.19 semifinále | vs. Ulrikke Eikeri | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Karolina Berankova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.06.19 finále | vs. Yue Yuan | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
01.06.19 semifinále | vs. Sabina Sharipova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.05.19 čtvrtfinále | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.19 2. kolo | vs. Mari Osaka | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Akiko Omae | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Anna Pribylova - poslední zápasy
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
18.07.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Giulia Finocchiaro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-74, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
12.12.19 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
05.10.19 semifinále | vs. Noelia Zeballos | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Daniella Dimitrova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Corina Mader | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Salma Djoubri | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Montemor - tvrdý | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Angeles Moreno Barranquero | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu |