ZÁPAS
18.12.19 | 1. kolo | Anna Morgina | Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 6-4 | W25 Navi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Morgina | Victoria Muntean | |
1. podání % | 68/115 (59%) | 68/111 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 42/68 (62%) | 33/68 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/47 (36%) | 19/43 (44%) |
Vyhrané break-bally | 9/19 (47%) | 8/17 (47%) |
Vyhrané body z returnu | 59/111 (53%) | 56/115 (49%) |
Vyhrané body celkem | 118/226 (52%) | 108/226 (48%) |
Dvojchyby | 6 | 8 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-0 | Victoria Muntean | |
0-0, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anna Morgina | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-3 | Victoria Muntean | |
0-0, A-40[BP] | ||
Anna Morgina | 3-4 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Victoria Muntean | |
0-0, 30-30 | ||
Anna Morgina | 4-5 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
5-5 | Victoria Muntean | |
0-0, 15-0 | ||
Anna Morgina | 5-6 | |
0-0, 0-15, 40-A[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
Anna Morgina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40 | ||
Anna Morgina | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Victoria Muntean | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Anna Morgina | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Victoria Muntean | |
0-0, 15-30, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Morgina | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
3 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Morgina vs. Victoria Muntean - Vzájemné zápasy
18.12.19 | 1. kolo | Anna Morgina | Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | W25 Navi | tvrdý |
Anna Morgina form & Victoria Muntean form
Anna Morgina - poslední zápasy
W15 Colorado - tvrdý | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Hibah Shaikh | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Katerina Dimitrova | 7-62, 3-6, - Anna Morgina - skreč | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
24.07.21 semifinále | vs. Maria Shusharina | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.21 čtvrtfinále | vs. Anna Ureke | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.21 2. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 5-7, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
23.06.21 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.21 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Akvile Parazinskaite | 6-4, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
23.02.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
22.01.21 čtvrtfinále | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.21 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
20.01.21 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.01.21 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.21 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.01.21 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 4-6, 7-61, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.20 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.20 2. kolo | vs. Federica Prati | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.11.20 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.20 semifinále | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-2, - Anna Morgina - skreč | detail zápasu | |
16.10.20 čtvrtfinále | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu |
Victoria Muntean - poslední zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 0-6, 0-3, - Victoria Muntean - skreč | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kate Mansfield | 7-63, 6-72, Kate Mansfield - skreč | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lorena Solar Donoso | 4-6, 6-1, 6-77 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Sofia Carpi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Carson Branstine | 6-74, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Aryana Bartlett | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 6-2, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jade Psonka | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Valeriya Strakhova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Ellie Douglas | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Lucia Gonzales | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Candela Vazquez | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-74, 6-1 | detail zápasu |