INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Linnea Malmqvist vs. Anna Morgina - Vzájemné zápasy
08.02.19 | čtvrtfinále | Anna Morgina | Linnea Malmqvist | 7-5, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Linnea Malmqvist form & Anna Morgina form
Linnea Malmqvist - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.19 semifinále | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.19 čtvrtfinále | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.19 semifinále | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - skreč | detail zápasu |
Anna Morgina - poslední zápasy
W15 Colorado - tvrdý | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Hibah Shaikh | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
09.09.21 2. kolo | vs. Katerina Dimitrova | 7-62, 3-6, - Anna Morgina - skreč | detail zápasu | |
08.09.21 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
24.07.21 semifinále | vs. Maria Shusharina | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.21 čtvrtfinále | vs. Anna Ureke | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.21 2. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 5-7, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
23.06.21 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.21 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 1-6, 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Akvile Parazinskaite | 6-4, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
23.02.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
22.01.21 čtvrtfinále | vs. Dea Herdzelas | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.21 2. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
20.01.21 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.01.21 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.21 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.01.21 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Barbora Matusova | 4-6, 7-61, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.11.20 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.20 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.20 2. kolo | vs. Federica Prati | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.11.20 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.20 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Noel Saidenova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.20 semifinále | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-2, - Anna Morgina - skreč | detail zápasu | |
16.10.20 čtvrtfinále | vs. Dasha Ivanova | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu |