ZÁPAS
29.08.19 | 2. kolo | Anna Kubareva | Zhibek Kulambayeva | 7-63, 6-4 | W25 Almaty | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Kubareva | Zhibek Kulambayeva | |
1. podání % | 55/85 (65%) | 63/93 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/55 (64%) | 31/63 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/30 (30%) | 12/30 (40%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané body z returnu | 50/93 (54%) | 41/85 (48%) |
Vyhrané body celkem | 94/178 (53%) | 84/178 (47%) |
Dvojchyby | 7 | 8 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
4-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Kubareva | 5-2 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
5-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0 | ||
Anna Kubareva | 5-4 | |
5-5 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A | ||
Anna Kubareva | 5-6 | |
0-0 | ||
6-6 | Zhibek Kulambayeva | |
7-63 |
2 | ||
Anna Kubareva | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP], 40-40 | ||
1-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-30, 30-30, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
1-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0 | ||
Anna Kubareva | 1-3 | |
0-0, 15-0 | ||
2-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 40-30[BP] | ||
3-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0 | ||
Anna Kubareva | 4-3 | |
5-3 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
5-4 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Kubareva vs. Zhibek Kulambayeva - Vzájemné zápasy
29.08.19 | 2. kolo | Anna Kubareva | Zhibek Kulambayeva | 7-63, 6-4 | detail zápasu | W25 Almaty | tvrdý |
Anna Kubareva form & Zhibek Kulambayeva form
Anna Kubareva - poslední zápasy
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 7-64, 10-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
03.09.23 finále | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Maria Garcia Cid | 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 1-0, Katarina Kozarov - skreč | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Charo Esquiva Banuls | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Madison Sieg | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Min Liu | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Julia Camblor | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Aliona Falei | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
18.05.23 3. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.23 2. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
11.05.23 3. kolo | vs. Anna Brogan | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.23 2. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Anna Brogan | 6-1, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 4-2, Mariia Tkacheva - skreč | detail zápasu |
Zhibek Kulambayeva - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - skreč | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu |