ZÁPAS
12.06.18 | 1. kolo | Anna Kubareva | Sadafmoh Tolibova | 7-5, 6-2 | Minsk | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Kubareva | Sadafmoh Tolibova | |
1. podání % | 52/72 (72%) | 41/58 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/52 (62%) | 15/41 (37%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/20 (40%) | 8/17 (47%) |
Vyhrané break-bally | 7/8 (88%) | 4/10 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 35/58 (60%) | 32/72 (44%) |
Vyhrané body celkem | 75/130 (58%) | 55/130 (42%) |
Dvojchyby | 5 | 5 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Kubareva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Kubareva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Kubareva | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Anna Kubareva | 4-2 | |
4-3 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 0-40, 15-40 | ||
4-4 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anna Kubareva | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Kubareva | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anna Kubareva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Sadafmoh Tolibova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Kubareva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Anna Kubareva | 3-1 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Anna Kubareva | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Anna Kubareva | 4-2 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Anna Kubareva | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Kubareva vs. Sadafmoh Tolibova - Vzájemné zápasy
12.06.18 | 1. kolo | Anna Kubareva | Sadafmoh Tolibova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Minsk | antuka |
Anna Kubareva form & Sadafmoh Tolibova form
Anna Kubareva - poslední zápasy
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 7-64, 10-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
03.09.23 finále | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Maria Garcia Cid | 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 1-0, Katarina Kozarov - skreč | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Charo Esquiva Banuls | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Madison Sieg | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Min Liu | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Julia Camblor | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Aliona Falei | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
18.05.23 3. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.23 2. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
11.05.23 3. kolo | vs. Anna Brogan | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.23 2. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Anna Brogan | 6-1, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 4-2, Mariia Tkacheva - skreč | detail zápasu |
Sadafmoh Tolibova - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Irene Lavino | 6-1, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Martina Colmegna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Lana Sipek | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 6-0, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Avelina Sayfetdinova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
12.07.19 čtvrtfinále | vs. Martina Capurro Taborda | 7-5, 3-6, 1-4, - Sadafmoh Tolibova - skreč | detail zápasu | |
11.07.19 2. kolo | vs. Lisa-Maria Moser | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Diana Chehoudi | 3-6, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Justine Pysson | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Emmy Yaron | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Fergana - tvrdý | ||||
07.06.19 čtvrtfinále | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.06.19 2. kolo | vs. Dariya Detkovskaya | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 4-0, Marianna Zakarlyuk - skreč | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Namangan - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Gergana Topalova | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Muslima Akhunova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 kvalifik. | vs. Kamilla Rakhimova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Katharina Hering | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.19 čtvrtfinále | vs. Eleonora Molinaro | 0-6, 0-3, - Sadafmoh Tolibova - skreč | detail zápasu | |
07.03.19 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |