Nemecko
27.11.00, 23 Let
27.11.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Lena Greiner vs. Anna Kubareva - Vzájemné zápasy
04.03.18 | 2. kolo kval. | Anna Kubareva | Lena Greiner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Lena Greiner form & Anna Kubareva form
Lena Greiner - poslední zápasy
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Sem Hazes | 0-6, 0-3, - Lena Greiner - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Versace Gatti | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Daianne Hayashida | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Oana Gavrila | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.05.21 kvalifik. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Georgiadou | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Ida Jarlskog | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Malene Helgo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Anastazja Rosnowska | Anastazja Rosnowska - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Anna Morgina | 6-3, 0-6, 1-10 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.18 kvalifik. | vs. Anda Ghinga | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Jovana Vukovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Lara Kaiser | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 0-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Mia Eklund | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Dasha Ivanova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Anna Kubareva - poslední zápasy
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 7-64, 10-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
03.09.23 finále | vs. Marina Stakusic | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Fangran Tian | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Maria Garcia Cid | 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Katarina Kozarov | 6-2, 1-0, Katarina Kozarov - skreč | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Charo Esquiva Banuls | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Hina Inoue | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Vasanti Shinde | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Madison Sieg | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Aliona Falei | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Min Liu | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Julia Camblor | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Montemor - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Aliona Falei | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
18.05.23 3. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.23 2. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
11.05.23 3. kolo | vs. Anna Brogan | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.23 2. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Anna Brogan | 6-1, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 6-4, 4-2, Mariia Tkacheva - skreč | detail zápasu |