Španielsko
04.05.91, 32 Let
04.05.91, 32 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Amaia Ormazabal-Oregui vs. Anna Korzeniak - Vzájemné zápasy
21.04.14 | 1. kolo kval. | Anna Korzeniak | Amaia Ormazabal-Oregui | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
07.04.14 | kvalifik. | Anna Korzeniak | Amaia Ormazabal-Oregui | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Amaia Ormazabal-Oregui form & Anna Korzeniak form
Amaia Ormazabal-Oregui - poslední zápasy
Equeurdreville - tvrdý I. | ||||
03.11.14 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
20.10.14 1. kolo kval. | vs. Candice Paya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
13.10.14 1. kolo kval. | vs. Giulia Porcu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.10.14 kvalifik. | vs. Charlotte Van Der Meij | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
06.10.14 1. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 0-5, - Amaia Ormazabal-Oregui - skreč | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
29.09.14 1. kolo kval. | vs. Natasha Piludu | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
22.09.14 1. kolo kval. | vs. Kristina Lagoda | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
15.09.14 1. kolo kval. | vs. Charlotte Van Der Meij | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Lleida - antuka | ||||
08.09.14 2. kolo kval. | vs. Luca Nagymihaly | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
28.07.14 1. kolo kval. | vs. Andrea Kulova | 6-1, 2-6, - Amaia Ormazabal-Oregui - skreč | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Denisa Kulhankova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.07.14 kvalifik. | vs. Marcela Alves Pereira Valle | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.07.14 1. kolo kval. | vs. Fabiana Pitisci | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Biarritz - antuka | ||||
07.07.14 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
30.06.14 2. kolo kval. | vs. Laura Pous-Tio | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Amarante - tvrdý | ||||
23.06.14 1. kolo kval. | vs. Bruna Melo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.06.14 kvalifik. | vs. Lily Reynolds | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.06.14 1. kolo | vs. Claudia Gaspar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
21.04.14 1. kolo kval. | vs. Anna Korzeniak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
14.04.14 1. kolo kval. | vs. Kristina Lagoda | 2-5, - Amaia Ormazabal-Oregui - skreč | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
07.04.14 kvalifik. | vs. Anna Korzeniak | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.04.14 1. kolo kval. | vs. Giulia Porcu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
31.03.14 1. kolo kval. | vs. Giulia Porcu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.03.14 kvalifik. | vs. Lisa Bastianello | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
24.03.14 1. kolo kval. | vs. Camilla Scala | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
17.03.14 2. kolo kval. | vs. Sarah Stoerbrauck | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.03.14 1. kolo kval. | vs. Yana Kochneva | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
17.03.14 kvalifik. | vs. Alessia Piran | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
24.02.14 1. kolo kval. | vs. Mariia Tcakanian | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
17.02.14 1. kolo kval. | vs. Roos Van Der Zwaan | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Anna Korzeniak - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.19 kvalifik. | vs. Nora Ayala Serra | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Topcic | 3-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Amira Ben Aissa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
St. Poelten - antuka | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Julia Grabher | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Poertschach - antuka | ||||
24.08.15 1. kolo | vs. Verena Hofer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Graz - antuka | ||||
17.08.15 1. kolo | vs. Marlies Szupper | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Innsbruck - antuka | ||||
10.08.15 1. kolo | vs. Zuzana Luknarova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Szczawno Zdroj - antuka | ||||
18.05.15 1. kolo | vs. Joanna Skrzypczynska | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
18.05.15 2. kolo | vs. Martina Borecka | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Zielona Gora - antuka | ||||
11.05.15 1. kolo | vs. Margarita Lazareva | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.05.15 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Puszczykowo - tvrdý | ||||
04.05.15 1. kolo | vs. Teresa Malikova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
27.04.15 kvalifik. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.04.15 1. kolo kval. | vs. Francesca Stephenson | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
20.04.15 1. kolo | vs. Maria Sakkari | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
13.04.15 2. kolo | vs. Alice Matteucci | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.15 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.04.15 kvalifik. | vs. Magda Aubets Macia | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Kaarst - koberec | ||||
19.01.15 1. kolo kval. | vs. Agata Jadwiga Bienkowska | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.01.15 2. kolo kval. | vs. Michelle Schmitz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.01.15 kvalifik. | vs. Hanna Landener | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
19.01.15 2. kolo | vs. Antonia Lottner | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.01.15 1. kolo | vs. Diana Sumova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Stuttgart Stammheim - tvrdý I. | ||||
12.01.15 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.01.15 1. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
12.01.15 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.15 kvalifik. | vs. Karolina Muchova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Zawada - koberec | ||||
17.11.14 1. kolo kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
27.10.14 1. kolo | vs. Paula Orlini Campos | 6-1, 7-5 | detail zápasu |