Rusko
24.05.00, 23 Let
24.05.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
16.01.99, 25 Let
16.01.99, 25 Let
Anna Khudoley vs. Radina Rakic - Vzájemné zápasy
29.05.17 | 1. kolo kval. | Anna Khudoley | Radina Rakic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Nis | antuka |
Anna Khudoley form & Radina Rakic form
Anna Khudoley - poslední zápasy
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Maissane Aik Haymoz | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Francesca Rumi | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Amira Badawi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Louisa Alex Codreanu | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Milica Vujovic | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Giulia Pairone | 1-6, 0-2, - Anna Khudoley - skreč | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Mia Jurasic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.17 kvalifik. | vs. Teodora Ristic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Kristina Kostic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Radina Rakic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
29.08.16 kvalifik. | vs. Bojana Markovic | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Radina Rakic - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Aggeliki Efthimiou | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Martyna Kubka | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anita Wagner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Federica Rossi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Siqi Cao | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Laura Gulbe | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Verbier - antuka | ||||
24.06.18 kvalifik. | vs. Victoria Subev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Klosters - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Michele Temperli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Carmen Schultheiss | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Tijana Svitlica | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
05.05.18 2. kolo kval. | vs. Yasmeen Ghaoui | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Claudia Giovine | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
01.04.18 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
27.03.18 2. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
19.03.18 1. kolo kval. | vs. Jelena Simic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
13.03.18 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Valentina Giavazzi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montreux - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Pia Konig | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 1-6 | detail zápasu |