Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
02.12.97, 26 Let
12 313 $
02.12.97, 26 Let
12 313 $
Sapfo Sakellaridi vs. Anna Iakovleva - Vzájemné zápasy
30.10.17 | 1. kolo kval. | Anna Iakovleva | Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Sapfo Sakellaridi form & Anna Iakovleva form
Sapfo Sakellaridi - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-77, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Polina Leykina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Marcelina Podlinska | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Polina Leykina | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Rositsa Dencheva | 1-5, - Sapfo Sakellaridi - skreč | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Laura Mair | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Styliani Roussopoulou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Pauline Payet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Luisa Hrda | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 2-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Emma Lene | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 7-67, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 7-63, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
26.12.23 1. kolo | vs. Suhitha Maruri | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Anna Iakovleva - poslední zápasy
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Julyette Steur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Elin Vilen | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Madeleine Kobelt | 7-60, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Lina Glushko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Ksenia Palkina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Anastazja Rosnowska | 6-2, 3-1, Anastazja Rosnowska - skreč | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Albina Khabibulina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.18 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Darya Mukhina | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Axana Mareen | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.18 1. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Ksenia Tarasova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.18 1. kolo | vs. Alena Nikishina | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 7-5, 6-7, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Yuliya Kim | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 6-4, 6-1 | detail zápasu |