ZÁPAS
25.07.18 | 1. kolo | Anna Iakovleva | Alena Nikishina | 6-4, 6-0 | Telavi | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Iakovleva | Alena Nikishina | |
1. podání % | 37/51 (73%) | 12/49 (24%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/37 (65%) | 6/12 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/14 (43%) | 14/37 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 29/49 (59%) | 21/51 (41%) |
Vyhrané body celkem | 59/100 (59%) | 41/100 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anna Iakovleva | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alena Nikishina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Iakovleva | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Alena Nikishina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Anna Iakovleva | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Alena Nikishina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Iakovleva | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Alena Nikishina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Anna Iakovleva | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Alena Nikishina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Anna Iakovleva | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Alena Nikishina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Iakovleva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Alena Nikishina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Iakovleva | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Alena Nikishina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
Rusko
02.12.97, 26 Let
12 313 $
02.12.97, 26 Let
12 313 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
21.06.01, 22 Let
21.06.01, 22 Let
Anna Iakovleva vs. Alena Nikishina - Vzájemné zápasy
25.07.18 | 1. kolo | Anna Iakovleva | Alena Nikishina | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Telavi | antuka |
Anna Iakovleva form & Alena Nikishina form
Anna Iakovleva - poslední zápasy
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Julyette Steur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Elin Vilen | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Madeleine Kobelt | 7-60, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Lina Glushko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 5-7, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Ksenia Palkina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Anastazja Rosnowska | 6-2, 3-1, Anastazja Rosnowska - skreč | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Albina Khabibulina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
06.08.18 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Elina Nepliy | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Darya Mukhina | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
02.08.18 2. kolo | vs. Axana Mareen | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
31.07.18 1. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Liisa Vehvilainen | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Ksenia Tarasova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.18 1. kolo | vs. Alena Nikishina | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 7-5, 6-7, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Yuliya Kim | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Alena Nikishina - poslední zápasy
Batumi - tvrdý | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Nadezda Gorbachkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
03.09.18 kvalifik. | vs. Monika Svobodova | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Tereza Polanska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Maria Oreshkina | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Azaliya Badegyeva | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
30.07.18 kvalifik. | vs. Sabina Shaydullina | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Alena Sergeychik | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Anna Iakovleva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Hili Kronzon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Nadezda Gorbachkova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Minsk - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Lizaveta Hancharova | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Andrieieva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.09.17 kvalifik. | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Nonna Kurginyan | 1-6, 2-6 | detail zápasu |