ZÁPAS
24.07.18 | 1. kolo kval. | Anna-Giulia Remondina | Suzan Lamens | 6-2, 6-4 | Horb | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna-Giulia Remondina vs. Suzan Lamens - Vzájemné zápasy
24.07.18 | 1. kolo kval. | Anna-Giulia Remondina | Suzan Lamens | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Horb | antuka |
Anna-Giulia Remondina form & Suzan Lamens form
Anna-Giulia Remondina - poslední zápasy
Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.18 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Maryna Chernyshova | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Trickovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
24.08.18 čtvrtfinále | vs. Lara Salden | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.08.18 2. kolo | vs. Constance Sibille | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Carolina Bulatovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
31.07.18 kvalifik. | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Carmen Schultheiss | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Horb - antuka | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Helene Scholsen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.18 kvalifik. | vs. Federica Bilardo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Torino - antuka | ||||
09.07.18 kvalifik. | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Denain - antuka | ||||
04.07.18 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-76, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.18 kvalifik. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Camille Sireix | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Perigueux - antuka | ||||
27.06.18 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. Catalina Pella | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
24.06.18 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Brescia - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Clothilde De Bernardi | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Grado - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Clothilde De Bernardi | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
Balatonboglar - antuka | ||||
03.05.18 čtvrtfinále | vs. Anna Zaja | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.05.18 2. kolo | vs. Cindy Burger | 6-4, 2-4, Cindy Burger - skreč | detail zápasu | |
01.05.18 1. kolo | vs. Ana Biskic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Mila Mejic | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Anamarija Stevanovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Suzan Lamens - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.03.24 finále | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
31.12.23 kvalifik. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - skreč | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Viktorija Golubic | 5-7, 7-5, 5-7 | detail zápasu |