ZÁPAS
17.07.17 | kvalifik. | Anna Gabric | Timea Jaruskova | 6-3, 6-2 | Aschaffenburg | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Gabric vs. Timea Jaruskova - Vzájemné zápasy
12.04.21 | 2. kolo kval. | Timea Jaruskova | Anna Gabric | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
17.07.17 | kvalifik. | Anna Gabric | Timea Jaruskova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Aschaffenburg | antuka |
Anna Gabric form & Timea Jaruskova form
Anna Gabric - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Timea Jaruskova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lisa Zaar | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Vanesa Sulcova | 2-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Terezia Perhacova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.23 kvalifik. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Lackova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Adela Moravcova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.12.22 1. kolo | vs. Ania Hertel | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Oberpullendorf - tvrdý I. | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 7-5, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |