ZÁPAS
05.08.19 | 1. kolo kval. | Anna Gabric | Chantal Skamlova | 4-6, 7-5, 12-10 | W60 Hechingen | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Gabric | Chantal Skamlova | |
1. podání % | 44/74 (59%) | 52/75 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/44 (59%) | 22/52 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/30 (27%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané break-bally | 7/8 (88%) | 7/10 (70%) |
Vyhrané body z returnu | 44/75 (59%) | 40/74 (54%) |
Vyhrané body celkem | 78/149 (52%) | 71/149 (48%) |
Dvojchyby | 9 | 7 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-2 | Chantal Skamlova | |
0-0 | ||
Anna Gabric | 1-2 | |
1-3 | Chantal Skamlova | |
2-4 | Chantal Skamlova | |
0-0 | ||
Anna Gabric | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-5 | Chantal Skamlova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Gabric | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Chantal Skamlova | |
0-0, 15-0 | ||
Anna Gabric | 0-1 | |
0-0 | ||
Anna Gabric | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Chantal Skamlova | |
0-0 | ||
Anna Gabric | 1-4 | |
2-4 | Chantal Skamlova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anna Gabric | 3-4 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
3-5 | Chantal Skamlova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Gabric | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Chantal Skamlova | |
0-0, 0-15 | ||
Anna Gabric | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Chantal Skamlova | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 8-5, 8-6, 9-8 | ||
12-10 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Gabric vs. Chantal Skamlova - Vzájemné zápasy
05.08.19 | 1. kolo kval. | Anna Gabric | Chantal Skamlova | 4-6, 7-5, 12-10 | detail zápasu | W60 Hechingen | antuka |
Anna Gabric form & Chantal Skamlova form
Anna Gabric - poslední zápasy
W75 Chiasso - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Kayla Day | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Costanza Traversi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Bellinzona - antuka | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
10.09.23 finále | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Chantal Skamlova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.02.22 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.02.22 čtvrtfinále | vs. Ilay Yoruk | 0-3, - Chantal Skamlova - skreč | detail zápasu | |
05.02.22 2. kolo | vs. Yuka Hosoki | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
01.02.22 1. kolo | vs. Gozde Turhan | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
10.08.21 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.21 1. kolo | vs. Johana Markova | 2-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Halbauer | 6-2, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Eszter Meri | 4-6, 0-2, - Chantal Skamlova - skreč | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
04.05.21 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
03.05.21 kvalifik. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Iva Primorac | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.21 1. kolo | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
19.03.21 čtvrtfinále | vs. Tereza Smitkova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.21 2. kolo | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Yvonna Zuffova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
31.01.21 finále | vs. Anastasia Nefedova | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.21 semifinále | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.21 čtvrtfinále | vs. Anita Wagner | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.21 2. kolo | vs. Ziva Falkner | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
27.01.21 1. kolo | vs. Akilah James | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
23.01.21 semifinále | vs. Elina Avanesyan | 5-7, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
22.01.21 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 6-4, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.21 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.01.21 1. kolo | vs. Anita Wagner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
10.01.21 finále | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu |