ZÁPAS
12.02.20 | 1. kolo | Anna Danilina | Victoria Muntean | 6-1, 1-6, 6-1 | W25 Grenoble | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Danilina | Victoria Muntean | |
1. podání % | 37/61 (61%) | 37/64 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/37 (70%) | 23/37 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/24 (46%) | 10/27 (37%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 31/64 (48%) | 24/61 (39%) |
Vyhrané body celkem | 68/125 (54%) | 57/125 (46%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 5 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-0 | Victoria Muntean | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anna Danilina | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Victoria Muntean | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Danilina | 5-0 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
5-1 | Victoria Muntean | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Anna Danilina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Victoria Muntean | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Danilina | 1-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Victoria Muntean | |
0-0 | ||
Anna Danilina | 1-3 | |
1-4 | Victoria Muntean | |
Anna Danilina | 1-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Victoria Muntean | |
0-0 | ||
Anna Danilina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Victoria Muntean | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Anna Danilina | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Victoria Muntean | |
0-0, 15-0 | ||
Anna Danilina | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40 | ||
5-1 | Victoria Muntean | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Danilina vs. Victoria Muntean - Vzájemné zápasy
12.02.20 | 1. kolo | Anna Danilina | Victoria Muntean | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu | W25 Grenoble | tvrdý I. |
Anna Danilina form & Victoria Muntean form
Anna Danilina - poslední zápasy
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Kaja Juvan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 Rubber 1 | vs. Storm Hunter | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Daria Lodikova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Karman Kaur Thandi | 7-62, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Reus - antuka | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Erika Andreeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Astana - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
17.02.23 1. kolo kval. | vs. Lauren Davis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Tauranga - tvrdý | ||||
22.12.22 čtvrtfinále | vs. Catherine Aulia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.22 2. kolo | vs. Elyse Tse | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.22 1. kolo | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
15.10.22 1. kolo kval. | vs. Magdalena Frech | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. Iva Primorac | 4-0, Iva Primorac - skreč | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Vendula Valdmannova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
20.08.22 1. kolo kval. | vs. Iryna Shymanovich | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
09.08.22 1. kolo kval. | vs. Makenna Jones | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Versmold - antuka | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-62, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.07.22 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
18.06.22 1. kolo kval. | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-0, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
10.06.22 čtvrtfinále | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.06.22 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 4-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-77, 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Victoria Muntean - poslední zápasy
W15 Manacor - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Marie Weckerle | 0-6, 0-3, - Victoria Muntean - skreč | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kate Mansfield | 7-63, 6-72, Kate Mansfield - skreč | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lorena Solar Donoso | 4-6, 6-1, 6-77 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Sofia Carpi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Carson Branstine | 6-74, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Aryana Bartlett | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 6-2, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Chloe Noel | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jade Psonka | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Valeriya Strakhova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Ellie Douglas | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Lucia Gonzales | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Junin - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Candela Vazquez | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bragado - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-74, 6-1 | detail zápasu |