INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sofya Lansere vs. Anna Danilina - Vzájemné zápasy
22.05.19 | 1. kolo | Anna Danilina | Sofya Lansere | 6-0, 2-0, Anna Danilina - skreč | detail zápasu | W25 Caserta | antuka |
18.08.17 | čtvrtfinále | Anna Danilina | Sofya Lansere | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Moscow | antuka |
Sofya Lansere form & Anna Danilina form
Sofya Lansere - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 kvalifik. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
04.11.23 finále | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.11.23 semifinále | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 čtvrtfinále | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - skreč | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
24.09.23 finále | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - skreč | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Anna Danilina - poslední zápasy
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Kaja Juvan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.11.23 Rubber 1 | vs. Storm Hunter | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Daria Lodikova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Karman Kaur Thandi | 7-62, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Reus - antuka | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Erika Andreeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Astana - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
17.02.23 1. kolo kval. | vs. Lauren Davis | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Tauranga - tvrdý | ||||
22.12.22 čtvrtfinále | vs. Catherine Aulia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.22 2. kolo | vs. Elyse Tse | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.22 1. kolo | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
15.10.22 1. kolo kval. | vs. Magdalena Frech | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. Iva Primorac | 4-0, Iva Primorac - skreč | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.22 1. kolo | vs. Vendula Valdmannova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
20.08.22 1. kolo kval. | vs. Iryna Shymanovich | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
09.08.22 1. kolo kval. | vs. Makenna Jones | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Versmold - antuka | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-62, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.07.22 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
18.06.22 1. kolo kval. | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-0, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Biarritz - antuka | ||||
10.06.22 čtvrtfinále | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.06.22 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 4-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-77, 6-3, 6-4 | detail zápasu |