Anna Danilina vs. Paula Ormaechea 04.03.2020

Anna Danilina vs. Paula Ormaechea 04.03.2020 - W25 Antalya - porovnání

ZÁPAS

04.03.201. koloAnna Danilina Paula Ormaechea 6-1, 6-2 Turkey W25 Antalya antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Anna DanilinaPaula Ormaechea
1. podání %34/42 (81%)35/44 (80%)
Vyhrané body z 1.podání23/34 (68%)16/35 (46%)
Vyhrané body z 2.podání5/8 (63%)2/9 (22%)
Vyhrané break-bally6/7 (86%)1/3 (33%)
Vyhrané body z returnu26/44 (59%)14/42 (33%)
Vyhrané body celkem54/86 (63%)32/86 (37%)
Dvojchyby11
Esa

STATISTIKY ZÁPASU

1
Anna Danilina Anna Danilina podáva1-1
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
2-1Paula Ormaechea Paula Ormaechea podáva
0-0
Anna Danilina Anna Danilina podáva3-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
4-1Paula Ormaechea Paula Ormaechea podáva
0-0
Anna Danilina Anna Danilina podáva5-1
0-0, 0-15, 40-40
6-1
2
0-0Paula Ormaechea Paula Ormaechea podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40
Anna Danilina Anna Danilina podáva0-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
1-1Paula Ormaechea Paula Ormaechea podáva
0-0, 15-0
Anna Danilina Anna Danilina podáva2-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
3-1Paula Ormaechea Paula Ormaechea podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Anna Danilina Anna Danilina podáva4-2
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40
Anna Danilina Anna Danilina podáva5-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
6-2

Anna Danilina
Kazachstán
20.08.95, 24 Let




273
209
90 978 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
28.09.92, 27 Let




260
220
818 796 $
Paula Ormaechea
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Anna Danilina vs. Paula Ormaechea - Vzájemné zápasy

04.03.201. koloAnna DanilinaPaula Ormaechea6-1, 6-2 detail zápasuTurkey W25 Antalya antuka

Anna Danilina - poslední zápasy

Brazil W25 Olimpia - antuka
12.03.20
2. kolo
vs. Emiliana Arango7-5, 5-7, 6-74 prohradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Cindy Burger6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey W25 Antalya - antuka
05.03.20
2. kolo
vs. Victoria Kan6-72, 6-2, 5-7 prohradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Paula Ormaechea6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Qatar Doha - tvrdý
21.02.20
1. kolo kval.
vs. Misaki Doi4-6, 2-6 prohradetail zápasu
UAE Dubai - tvrdý
16.02.20
2. kolo kval.
vs. Carla Suarez Navarro3-6, 1-6 prohradetail zápasu
15.02.20
1. kolo kval.
vs. Varvara Flink2-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
France W25 Grenoble - tvrdý I.
13.02.20
2. kolo
vs. Eleonora Molinaro3-6, 2-6 prohradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Victoria Muntean6-1, 1-6, 6-1 výhradetail zápasu
USA Newport Beach - tvrdý
27.01.20
1. kolo
vs. Sophia Whittle2-6, 2-6 prohradetail zápasu
USA W25 Vero - antuka
24.01.20
1. kolo
vs. Shilin Xu4-6, 6-2, 2-6 prohradetail zápasu
USA W25 Malibu - tvrdý
17.01.20
čtvrtfinále
vs. Ana Sofia Sanchez6-4, 4-6, 2-6 prohradetail zápasu
17.01.20
2. kolo
vs. Tori Kinard6-2, 6-4 výhradetail zápasu
16.01.20
1. kolo
vs. Naomi Cheong6-2, 6-3 výhradetail zápasu
USA Houston - tvrdý
13.11.19
2. kolo
vs. Taylor Townsend2-6, 4-6 prohradetail zápasu
12.11.19
1. kolo
vs. Olga Govortsova6-2, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
Chile W60 Colina - antuka
07.11.19
2. kolo
vs. Mayar Sherif7-5, 2-6, 2-6 prohradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Melanie Stokke6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Paraguay W60 Asuncion - antuka
31.10.19
2. kolo
vs. Sara Errani6-74, 6-3, 0-6 prohradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Victoria Bosio6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Colombia W25 Cucuta - antuka
24.10.19
čtvrtfinále
vs. Emiliana Arango3-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
23.10.19
2. kolo
vs. Ana Lantigua De La Nuez6-1, 6-1 výhradetail zápasu
22.10.19
1. kolo
vs. Maria Herazo Gonzalez6-2, 6-1 výhradetail zápasu
USA W25 Waco - tvrdý
19.10.19
semifinále
vs. Fernanda Contreras Gomez3-6, 1-6 prohradetail zápasu
18.10.19
čtvrtfinále
vs. Monika Kilnarova3-6, 6-2, 6-4 výhradetail zápasu
17.10.19
2. kolo
vs. Jacqueline Cako6-0, 6-0 výhradetail zápasu
16.10.19
1. kolo
vs. Alicia Herrero Linana6-3, 6-1 výhradetail zápasu
USA W25 Hilton - antuka
12.10.19
semifinále
vs. Elizabeth Halbauer6-2, 1-6, 4-6 prohradetail zápasu
11.10.19
čtvrtfinále
vs. Panna Udvardy7-5, 5-7, 6-1 výhradetail zápasu
10.10.19
2. kolo
vs. Gabriela Talaba7-60, 6-2 výhradetail zápasu

Paula Ormaechea - poslední zápasy

Turkey W25 Antalya - antuka
04.03.20
1. kolo
vs. Anna Danilina1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Chile Fed Cup - antuka
08.02.20
vs. Maria Camila Osorio Serrano6-4, 6-4 výhradetail zápasu
07.02.20
vs. Romina Ccuno6-1, 6-1 výhradetail zápasu
06.02.20
vs. Daniela Seguel6-3, 6-3 výhradetail zápasu
05.02.20
vs. Giuliana Olmos3-6, 4-6 prohradetail zápasu
USA W25 Vero - antuka
25.01.20
čtvrtfinále
vs. Dalma Galfi6-1, 5-7, 4-6 prohradetail zápasu
25.01.20
2. kolo
vs. Amanda Carreras6-2, 7-61 výhradetail zápasu
24.01.20
1. kolo
vs. Sophia Whittle5-7, 6-0, 6-2 výhradetail zápasu
USA W25 Daytona - antuka
15.01.20
1. kolo
vs. Shilin Xu6-74, 2-6 prohradetail zápasu
Hungary W60 Szekesfehervar - antuka
17.10.19
2. kolo
vs. Irina-Camelia Begu2-6, 4-6 prohradetail zápasu
16.10.19
1. kolo
vs. Harmony Tan7-5, 7-5 výhradetail zápasu
Austria W25 St. - antuka
15.09.19
finále
vs. Reka-Luca Jani2-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
14.09.19
semifinále
vs. Julia Grabher6-3, 6-2 výhradetail zápasu
13.09.19
čtvrtfinále
vs. Caroline Werner6-0, 6-2 výhradetail zápasu
12.09.19
2. kolo
vs. Sinja Kraus6-1, 7-5 výhradetail zápasu
10.09.19
1. kolo
vs. Cristiana Ferrando7-63, 7-65 výhradetail zápasu
Croatia W60+H Zagreb - antuka
04.09.19
1. kolo
vs. Valentyna Ivakhnenko0-6, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
USA New York - tvrdý
20.08.19
1. kolo kval.
vs. Varvara Flink6-3, 4-6, 4-6 prohradetail zápasu
USA W60 Concord - tvrdý
14.08.19
2. kolo
vs. Allie Kiick2-6, 2-6 prohradetail zápasu
13.08.19
kvalifik.
vs. Panna Udvardy6-0, 6-4 výhradetail zápasu
13.08.19
1. kolo
vs. Xiaodi You6-3, 6-2 výhradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Katharine Fahey6-1, 6-2 výhradetail zápasu
USA W60 Landisville - tvrdý
09.08.19
čtvrtfinále
vs. Victoria Duval2-6, 3-6 prohradetail zápasu
08.08.19
2. kolo
vs. Varvara Gracheva4-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
08.08.19
1. kolo
vs. Maria Sanchez5-7, 6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Latvia Jurmala - antuka
25.07.19
2. kolo
vs. Nina Stojanovic0-6, 3-6 prohradetail zápasu
23.07.19
1. kolo
vs. Kristina Kucova6-4, 4-1, Kristina Kucova - skrečvýhradetail zápasu
22.07.19
kvalifik.
vs. Isabella Shinikova7-5, 6-3 výhradetail zápasu
21.07.19
1. kolo kval.
vs. Dejana Radanovic5-7, 6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Switzerland Lausanne - antuka
14.07.19
kvalifik.
vs. Anastasia Potapova2-6, 1-6 prohradetail zápasu
<