ZÁPAS
07.09.19 | čtvrtfinále | Anna Bondar | Victoria Kan | 6-0, 6-1 | W60+H Zagreb | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Bondar | Victoria Kan | |
1. podání % | 18/36 (50%) | 33/49 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/18 (89%) | 14/33 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/18 (67%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané body z returnu | 30/49 (61%) | 8/36 (22%) |
Vyhrané body celkem | 58/85 (68%) | 27/85 (32%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anna Bondar | 2-0 | |
0-0, 30-0 | ||
3-0 | Victoria Kan | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Bondar | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Victoria Kan | |
0-0, 15-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Anna Bondar | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Victoria Kan | |
Anna Bondar | 1-1 | |
2-1 | Victoria Kan | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Bondar | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Victoria Kan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Bondar | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Bondar vs. Victoria Kan - Vzájemné zápasy
09.02.21 | 1. kolo | Anna Bondar | Victoria Kan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W25 Potchefstroom | tvrdý |
13.02.20 | 2. kolo | Victoria Kan | Anna Bondar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Trnava | tvrdý I. |
07.09.19 | čtvrtfinále | Anna Bondar | Victoria Kan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W60+H Zagreb | antuka |
Anna Bondar form & Victoria Kan form
Anna Bondar - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Francesca Jones | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
25.02.24 finále | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
22.09.23 semifinále | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Victoria Kan - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-1, 6-710 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Ellie Blackford | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-72, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-0, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-5, Ilinca Dalina Amariei - skreč | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Sofia Rocchetti | 7-64, 7-63 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Corvi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Eszter Meri | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Fangran Tian | 3-6, 6-1, 14-12 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Astana - tvrdý I. | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-4, - Victoria Kan - skreč | detail zápasu | |
W40 Astana - tvrdý I. | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.23 kvalifik. | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Lana Petkovic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-3, 6-2 | detail zápasu |