ZÁPAS
04.06.18 | kvalifik. | Anna Bondar | Katerina Vankova | 3-6, 6-4, 6-3 | Stare Splavy | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anna Bondar | Katerina Vankova | |
1. podání % | 46/77 (60%) | 63/88 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/46 (70%) | 41/63 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/31 (61%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 37/88 (42%) | 26/77 (34%) |
Vyhrané body celkem | 88/165 (53%) | 77/165 (47%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 18 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anna Bondar vs. Katerina Vankova - Vzájemné zápasy
04.06.18 | kvalifik. | Anna Bondar | Katerina Vankova | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | Stare Splavy | antuka |
Anna Bondar form & Katerina Vankova form
Anna Bondar - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
25.02.24 finále | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
22.09.23 semifinále | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 čtvrtfinále | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Katerina Vankova - poslední zápasy
Jablonec Nad - koberec | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Joanna Zawadzka | - Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
05.12.18 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
08.09.18 semifinále | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-2, - Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
07.09.18 čtvrtfinále | vs. Petra Januskova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.18 2. kolo | vs. Katerina Filip | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
01.09.18 semifinále | vs. Julyette Steur | 0-2, - Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
31.08.18 čtvrtfinále | vs. Diana Sumova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.08.18 2. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
23.07.18 2. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Csilla Argyelan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
18.07.18 2. kolo | vs. Sabina Machalova | - Katerina Vankova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
16.07.18 1. kolo | vs. Arabella Koller | 6-1, 6-70, 6-2 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Johana Markova | 1-5, - Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
14.06.18 čtvrtfinále | vs. Gabriela Pantuckova | 0-3, - Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
13.06.18 2. kolo | vs. Alexandra Silna | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Barbora Pokorna | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Zita Kovacs | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Anna Bondar | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
11.05.18 semifinále | vs. Aneta Kladivova | 4-6, - Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
10.05.18 čtvrtfinále | vs. Adrienn Nagy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.05.18 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.05.18 1. kolo | vs. Fanni Gecsek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Camila Giangreco Campiz | 5-7, 0-1, - Katerina Vankova - skreč | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
16.03.18 čtvrtfinále | vs. Reka-Luca Jani | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.18 2. kolo | vs. Laura Schaeder | 6-1, 6-2 | detail zápasu |