INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ganna Poznikhirenko vs. Anna Bondar - Vzájemné zápasy
02.10.18 | 1. kolo | Anna Bondar | Ganna Poznikhirenko | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Ganna Poznikhirenko form & Anna Bondar form
Ganna Poznikhirenko - poslední zápasy
W60 Templeton - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Louisa Chirico | 3-2, - Ganna Poznikhirenko - skreč | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Maria Kozyreva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Berkeley - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Victoria Hu | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Marine Partaud | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Elysia Bolton | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Katja Wiersholm | 6-3, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Madison Brengle | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Ava Markham | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Crawford | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Dallas - tvrdý I. | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Madison Sieg | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Ava Markham | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Evansville - tvrdý | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Wichita - tvrdý | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-65, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-75, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Colorado - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Rachel Gailis | 3-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bethany - antuka | ||||
20.05.23 semifinále | vs. Raveena Kingsley | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Mia Horvit | 6-75, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Capucine Jauffret | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Cadence Brace | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Ahmani Guichard | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mia Yamakita | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Zephyrhills - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.23 1. kolo | vs. Kennedy Shaffer | 6-3, 4-6, 7-62 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. Victoria Osuigwe | 6-1, 6-76, 10-4 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Katerina Shabashkevich | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Anna Bondar - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Francesca Jones | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
25.02.24 finále | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
04.01.24 čtvrtfinále | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.01.24 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.01.24 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
22.09.23 semifinále | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | detail zápasu |