Anna Bondar vs. Carolina M. Alves 26.05.2018

Anna Bondar vs. Carolina M. Alves 26.05.2018 - Grado - porovnání

ZÁPAS

26.05.181. kolo kval.Anna Bondar Carolina M. Alves 7-5, 7-64 Italy Grado antuka

STATISTIKY ZÁPASU

7-64

Anna Bondar
Maďarsko
27.05.97, 21 Let




325
141
38 752 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
23.04.96, 22 Let




481
71

Carolina M. Alves
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Anna Bondar vs. Carolina M. Alves - Vzájemné zápasy

26.05.181. kolo kval.Anna BondarCarolina M. Alves7-5, 7-64 detail zápasuItaly Grado antuka

Anna Bondar - poslední zápasy

Bulgaria Dobrich - antuka
22.09.18
semifinále
vs. Giulia Gatto-Monticone3-6, 5-7 prohradetail zápasu
21.09.18
čtvrtfinále
vs. Ulrikke Eikeri6-2, 6-1 výhradetail zápasu
20.09.18
2. kolo
vs. Alexandra Perper5-7, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
18.09.18
1. kolo
vs. Sofia Shapatava6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Croatia Zagreb - antuka
02.09.18
1. kolo kval.
vs. Anna Ureke6-3, 6-4 výhradetail zápasu
02.09.18
2. kolo kval.
vs. Iva Primorac1-6, 7-63, 0-6 prohradetail zápasu
Hungary Budapest - antuka
29.08.18
2. kolo
vs. Ivana Jorovic6-77, 4-6 prohradetail zápasu
28.08.18
1. kolo
vs. Oana Georgeta Simion6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Germany Braunschweig - antuka
23.08.18
2. kolo
vs. Kristina Kucova7-67, 2-6, 5-7 prohradetail zápasu
22.08.18
1. kolo
vs. Alize Lim6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Belgium Koksijde - antuka
11.08.18
semifinále
vs. Miriam Kolodziejova4-6, 6-3, 4-6 prohradetail zápasu
10.08.18
čtvrtfinále
vs. Eleonora Molinaro6-3, 6-2 výhradetail zápasu
08.08.18
2. kolo
vs. Arianne Hartono6-4, 6-2 výhradetail zápasu
06.08.18
1. kolo
vs. Greetje Minnen6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Germany Bad Saulgau - antuka
02.08.18
2. kolo
vs. Bibiane Schoofs6-4, 6-76, 3-6 prohradetail zápasu
31.07.18
1. kolo
vs. Stefania Rubini6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Romania Bucharest - antuka
16.07.18
kvalifik.
vs. Rebecca Sramkova6-72, 4-6 prohradetail zápasu
15.07.18
2. kolo kval.
vs. Jaqueline Cristian6-2, 7-64 výhradetail zápasu
14.07.18
1. kolo kval.
vs. Deborah Chiesa6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Hungary Budapest - antuka
12.07.18
2. kolo
vs. Ekaterina Alexandrova6-71, 4-6 prohradetail zápasu
11.07.18
1. kolo
vs. Katarina Zavatska6-2, 1-6, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Aschaffenburg - antuka
06.07.18
čtvrtfinále
vs. Anna Zaja4-6, 1-6 prohradetail zápasu
05.07.18
2. kolo
vs. Isabella Pfennig6-0, 6-3 výhradetail zápasu
03.07.18
1. kolo
vs. Olga Ianchuk6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Sweden Bastad - antuka
28.06.18
2. kolo
vs. Despina Papamichail6-4, 5-7, 2-6 prohradetail zápasu
26.06.18
1. kolo
vs. Katharina Hering6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Hungary Hodmezovasarhely - antuka
12.06.18
1. kolo
vs. Anna Zaja3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Stare Splavy - antuka
07.06.18
2. kolo
vs. Elitsa Kostova3-6, 6-3, 1-6 prohradetail zápasu
05.06.18
1. kolo
vs. Cindy Burger7-65, 6-75, 6-4 výhradetail zápasu
04.06.18
kvalifik.
vs. Katerina Vankova3-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu

Carolina M. Alves - poslední zápasy

Italy Santa Margherita - antuka
21.09.18
2. kolo
vs. Martina Caregaro2-6, 6-73 prohradetail zápasu
18.09.18
1. kolo
vs. Deborah Chiesa6-4, 6-2 výhradetail zápasu
17.09.18
1. kolo kval.
vs. Verena Hofer6-2, 6-0 výhradetail zápasu
17.09.18
kvalifik.
vs. Yuuki Tanaka6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Santa Margherita - antuka
12.09.18
1. kolo
vs. Basak Eraydin3-6, 6-2, 0-6 prohradetail zápasu
10.09.18
kvalifik.
vs. Nastassja Burnett6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Germany Hechingen - antuka
06.08.18
2. kolo kval.
vs. Tamara Korpatsch0-6, 6-3, 1-6 prohradetail zápasu
05.08.18
1. kolo kval.
vs. Albina Khabibulina6-0, 1-6, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Bad Saulgau - antuka
03.08.18
čtvrtfinále
vs. Barbara Haas1-6, 5-7 prohradetail zápasu
02.08.18
2. kolo
vs. Julia Grabher6-3, 6-4 výhradetail zápasu
01.08.18
1. kolo
vs. Gabriela Pantuckova6-1, 6-1 výhradetail zápasu
31.07.18
kvalifik.
vs. Tatiana Pieri6-1, 6-3 výhradetail zápasu
30.07.18
1. kolo kval.
vs. Adelina Krueger7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Germany Horb - antuka
24.07.18
1. kolo kval.
vs. Radina Rakic6-0, 6-1 výhradetail zápasu
24.07.18
kvalifik.
vs. Jule Niemeier6-74, 4-6 prohradetail zápasu
Germany Darmstadt - antuka
16.07.18
kvalifik.
vs. Camila Giangreco Campiz3-6, 4-6 prohradetail zápasu
15.07.18
1. kolo kval.
vs. Celine Fritsch6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Germany Versmold - antuka
09.07.18
2. kolo kval.
vs. Miriam Kolodziejova3-6, 2-6 prohradetail zápasu
08.07.18
1. kolo kval.
vs. Julia Wachaczyk6-2, 6-3 výhradetail zápasu
France Denain - antuka
03.07.18
1. kolo
vs. Aliona Bolsova3-6, 2-6 prohradetail zápasu
02.07.18
kvalifik.
vs. Lucie Wargnier6-1, 6-2 výhradetail zápasu
01.07.18
1. kolo kval.
vs. Anastasia Shaulskaya6-2, 6-0 výhradetail zápasu
France Perigueux - antuka
27.06.18
2. kolo
vs. Chloe Paquet4-6, 3-6 prohradetail zápasu
26.06.18
1. kolo
vs. Lea Tholey6-1, 6-4 výhradetail zápasu
24.06.18
kvalifik.
vs. Mylene Halemai6-72, 7-5, 7-64 výhradetail zápasu
France Montpellier - antuka
17.06.18
kvalifik.
vs. Emma Lene5-7, 6-4, 4-6 prohradetail zápasu
Spain Barcelona - antuka
13.06.18
2. kolo
vs. Aliona Bolsova6-2, 5-7, 2-6 prohradetail zápasu
12.06.18
1. kolo
vs. Andrea Gamiz6-0, 7-65 výhradetail zápasu
Italy Brescia - antuka
05.06.18
kvalifik.
vs. Katarzyna Piter3-6, 1-6 prohradetail zápasu
04.06.18
2. kolo kval.
vs. Anna-Giulia Remondina6-3, 6-75, 7-65 výhradetail zápasu
<