ZÁPAS
09.04.18 | 2. kolo kval. | Ann Li | Mara Schmidt | 6-0, 6-0 | Indian Harbour | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ann Li | Mara Schmidt | |
1. podání % | 24/40 (60%) | 14/33 (42%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/24 (67%) | 3/14 (21%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/16 (75%) | 5/19 (26%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/33 (76%) | 12/40 (30%) |
Vyhrané body celkem | 53/73 (73%) | 20/73 (27%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ann Li | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mara Schmidt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ann Li | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Mara Schmidt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-0 | Mara Schmidt | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ann Li | 5-0 | |
6-0 |
2 | ||
Ann Li | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Mara Schmidt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ann Li | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Ann Li | 3-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Ann Li | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Mara Schmidt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ann Li vs. Mara Schmidt - Vzájemné zápasy
09.04.18 | 2. kolo kval. | Ann Li | Mara Schmidt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Indian Harbour | antuka |
07.06.16 | 1. kolo | Ann Li | Mara Schmidt | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Bethany Beach | antuka |
Ann Li form & Mara Schmidt form
Ann Li - poslední zápasy
San Diego - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Marta Kostyuk | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Kayla Day | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Alyssa Ahn | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Julia Riera | 6-3, 5-7, 0-1, - Ann Li - skreč | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Adriana Reami | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Rome - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Elizabeth Ionescu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 6-74, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Petra Hule | 5-7, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Renata Zarazua | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Alycia Parks | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tampico - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 7-5, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Makenna Jones | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Grace Min | 6-1, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Mia Yamakita | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Taylor Townsend | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Louisa Chirico | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Liv Hovde | 3-6, 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo | vs. Sloane Stephens | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.23 kvalifik. | vs. Monica Niculescu | Monica Niculescu - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Jessica Failla | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Yafan Wang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu |
Mara Schmidt - poslední zápasy
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Isabella Marton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Lina Krumpel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Meisha Kendall-Woseley | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Flores | 6-1, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Lilian Poling | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Jackson - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Ayumi Miyamoto | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Francesca Di Lorenzo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Toronto - tvrdý I. | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Martyna Ostrzygalo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.23 kvalifik. | vs. Raphaelle Leroux | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Sarah L'Allier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Champaign - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Josie Frazier | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sarasota - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.05.22 kvalifik. | vs. Shilin Xu | 1-6, 7-65, 10-6 | detail zápasu | |
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ce | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Charlottesville - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Chisa Hosonuma | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.11.19 1. kolo kval. | vs. Piyaphat Jongma | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Jaleesa Leslie | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Maria Tanasescu | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Austin - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Anna Turati | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 6-3, 6-4 | detail zápasu |