ZÁPAS
30.09.19 | 2. kolo kval. | Anja Wildgruber | Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 3-6, 10-6 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anja Wildgruber vs. Ekaterina Ovcharenko - Vzájemné zápasy
30.09.19 | 2. kolo kval. | Anja Wildgruber | Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
22.09.19 | 2. kolo kval. | Anja Wildgruber | Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
16.09.19 | 2. kolo kval. | Anja Wildgruber | Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Anja Wildgruber form & Ekaterina Ovcharenko form
Anja Wildgruber - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Mila Masic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Pauline Payet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Rina Saigo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Valeria Koussenkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sara Lanca | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Mara Gae | 6-73, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Dilara Okur | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Merna Refaat | 7-5, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Yingqun Sun | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Amelia Waligora | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 4-6, 6-1, 2-0, Irina Balus - skreč | detail zápasu |
Ekaterina Ovcharenko - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 6-3, 6-4 | detail zápasu |