ZÁPAS
30.04.18 | kvalifik. | Ani Amiraghyan | Irina Lapustina | 6-1, 6-4 | Tbilisi | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ani Amiraghyan | Irina Lapustina | |
1. podání % | 23/54 (43%) | 42/62 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/23 (70%) | 20/42 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 21/31 (68%) | 10/20 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 32/62 (52%) | 17/54 (31%) |
Vyhrané body celkem | 69/116 (59%) | 47/116 (41%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
20.05.99, 24 Let
20.05.99, 24 Let
Ani Amiraghyan vs. Irina Lapustina - Vzájemné zápasy
30.04.18 | kvalifik. | Ani Amiraghyan | Irina Lapustina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Tbilisi | tvrdý |
Ani Amiraghyan form & Irina Lapustina form
Ani Amiraghyan - poslední zápasy
W50 Lopota - tvrdý | ||||
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Asya Colombo | 3-4, - Ani Amiraghyan - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
22.04.22 čtvrtfinále | vs. Lavinia Tanasie | 6-1, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
21.04.22 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.04.22 čtvrtfinále | vs. Briana Szabo | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
14.04.22 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.04.22 kvalifik. | vs. Anna Borovinskaya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 2-6, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.03.22 kvalifik. | vs. Anna Brogan | 2-4, - Ani Amiraghyan - skreč | detail zápasu | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Jermine Sherif | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Erwitte - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.21 kvalifik. | vs. Dana Shakirova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | - | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
23.04.21 čtvrtfinále | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.04.21 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 2-6, 7-67 | detail zápasu | |
21.04.21 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
20.04.21 kvalifik. | vs. Tina Nadine Smith | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Nastja Kolar | 6-72, 2-6 | detail zápasu |
Irina Lapustina - poslední zápasy
Warsaw - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Csilla Argyelan | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Svetlana Iansitova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
26.06.18 kvalifik. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.18 2. kolo kval. | vs. Michelle Schmitz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Hodmezovasarhely - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
29.05.18 1. kolo | vs. Oliwia Szymczuch | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.05.18 kvalifik. | vs. Erika Drozd Pereira | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Larissa Ravanini De Souza | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.05.18 kvalifik. | vs. Claudia Cianci | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Kaposvar - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tbilisi - tvrdý | ||||
30.04.18 kvalifik. | vs. Ani Amiraghyan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Alina Kozaeva | 5-7, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Krasnyan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Luna Meers | 6-3, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Vitalia Stamat | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.03.18 2. kolo | vs. Daniela Vukovic | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
07.03.18 1. kolo | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Caroline Ilowska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.02.18 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Sophie Muntean | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.12.17 1. kolo | vs. Elixane Lechemia | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Ana Biskic | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
04.12.17 kvalifik. | vs. Adela Dorreova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Dagmar Dudlakova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
02.11.17 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu |