ZÁPAS
16.10.18 | 1. kolo | Anhelina Kalinina | Fang Ying Xun | 7-62, 6-0 | Suzhou | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Anhelina Kalinina | Fang Ying Xun | |
1. podání % | 46/68 (68%) | 39/67 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/46 (54%) | 12/39 (31%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/22 (45%) | 10/28 (36%) |
Vyhrané break-bally | 8/13 (62%) | 5/8 (63%) |
Vyhrané body z returnu | 45/67 (67%) | 33/68 (49%) |
Vyhrané body celkem | 80/135 (59%) | 55/135 (41%) |
Dvojchyby | 6 | 6 |
Esa | 1 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Anhelina Kalinina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 30-30, 30-40 | ||
1-1 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Anhelina Kalinina | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Fang Ying Xun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-5 | Fang Ying Xun | |
0-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 5-5 | |
Anhelina Kalinina | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Fang Ying Xun | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
Anhelina Kalinina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Fang Ying Xun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Anhelina Kalinina | 5-0 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Anhelina Kalinina vs. Fang Ying Xun - Vzájemné zápasy
16.10.18 | 1. kolo | Anhelina Kalinina | Fang Ying Xun | 7-62, 6-0 | detail zápasu | Suzhou | tvrdý |
Anhelina Kalinina form & Fang Ying Xun form
Anhelina Kalinina - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
25.03.24 4. kolo | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
23.03.24 3. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Caroline Wozniacki | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Xiyu Wang | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Diane Parry | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Elina Svitolina | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
13.02.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Marta Kostyuk | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Arantxa Rus | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Ellen Perez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
05.10.23 3. kolo | vs. Caroline Garcia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo | vs. Daria Saville | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Caroline Garcia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
19.09.23 2. kolo | vs. Sofia Kenin | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo | vs. Grace Min | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 7-64, 0-6, 6-3 | detail zápasu |
Fang Ying Xun - poslední zápasy
W15 Kuala - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - skreč | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - skreč | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Yu Chen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Sohyun Park | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Jakarta - tvrdý | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Rutuja Bhosale | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Yanni Liu | 6-4, 6-2 | detail zápasu |