ZÁPAS
15.05.19 | 1. kolo | Angelica Raggi | Clarissa Gai | 6-1, 6-1 | W15 Barletta | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Angelica Raggi | Clarissa Gai | |
1. podání % | 25/46 (54%) | 21/47 (45%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/25 (76%) | 11/21 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/21 (48%) | 4/26 (15%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 32/47 (68%) | 17/46 (37%) |
Vyhrané body celkem | 61/93 (66%) | 32/93 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 9 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Clarissa Gai | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Angelica Raggi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Clarissa Gai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Angelica Raggi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Clarissa Gai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Angelica Raggi | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Clarissa Gai | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Angelica Raggi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Clarissa Gai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Angelica Raggi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Clarissa Gai | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Angelica Raggi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Clarissa Gai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Angelica Raggi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
25.09.98, 25 Let
25.09.98, 25 Let
Angelica Raggi vs. Clarissa Gai - Vzájemné zápasy
15.05.19 | 1. kolo | Angelica Raggi | Clarissa Gai | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Barletta | antuka |
Angelica Raggi form & Clarissa Gai form
Angelica Raggi - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 7-65, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Valeria Barlini Pischedda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Federica Di Sarra | 6-75, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Sofia Shapatava | 6-77, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Celine Alexia Mosteanu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Malene Helgo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-75, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Margherita Marcon | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Anna Petkovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Kiara Cvetkovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Celia Anson Sanchez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Kylie Mckenzie | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.23 finále | vs. Kayo Nishimura | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
18.02.23 semifinále | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Clarissa Gai - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Barbora Matusova | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Anja Draskovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-0, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
30.09.19 kvalifik. | vs. Oceane Babel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Sophia Biolay | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Luna Meers | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Shreya Tatavarthy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 6-4, 4-0, Tamara Malesevic - skreč | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 2-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Likhitha Kalava | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Natasha Piludu | 6-4, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Odile Maesfranckx | 6-2, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.19 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.19 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Jelena Simic | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
05.12.18 2. kolo | vs. Eleni Daniilidou | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.18 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
26.11.18 1. kolo | vs. Verena Hofer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Annick Melgers | 7-66, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu |