ZÁPAS
17.09.12 | kvalifik. | Angelica Moratelli | Sylwia Zagorska | 6-3, 6-3 | Shrewsbury | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Angelica Moratelli vs. Sylwia Zagorska - Vzájemné zápasy
17.09.12 | kvalifik. | Angelica Moratelli | Sylwia Zagorska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Shrewsbury | tvrdý I. |
Angelica Moratelli form & Sylwia Zagorska form
Angelica Moratelli - poslední zápasy
W25 Solarino - koberec | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Bari - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.23 kvalifik. | vs. Andrea Gamiz | 6-74, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Vendula Valdmannova | 3-6, 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 kvalifik. | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 1-3, - Angelica Moratelli - skreč | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Jasmine Conway | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Grado - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
20.04.23 3. kolo | vs. Marie Benoit | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 7-65, 7-5 | detail zápasu |
Sylwia Zagorska - poslední zápasy
Torun - antuka | ||||
01.07.13 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
03.06.13 finále | vs. Lisa-Maria Moser | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.13 2. kolo | vs. Alina Mikheeva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.06.13 čtvrtfinále | vs. Magy Aziz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.06.13 semifinále | vs. Vladyslava Zanosiyenko | 5-0, Vladyslava Zanosiyenko - skreč | detail zápasu | |
03.06.13 1. kolo | vs. Polina Lyuksheva | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.05.13 2. kolo | vs. Zhanna Panfilkina | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.05.13 čtvrtfinále | vs. Barbara Bonic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.05.13 semifinále | vs. Kamila Kerimbayeva | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.05.13 1. kolo | vs. Diana Shevchenko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.04.13 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.04.13 1. kolo | vs. Hana Mortagy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
08.04.13 2. kolo | vs. Natalia Kolat | 0-6, 0-1, - Sylwia Zagorska - skreč | detail zápasu | |
08.04.13 1. kolo | vs. Alina Mikheeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.04.13 1. kolo | vs. Matilde Fernandes | 7-64, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
01.04.13 čtvrtfinále | vs. Doroteja Eric | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.04.13 2. kolo | vs. Malin Ulvefeldt | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
25.03.13 2. kolo | vs. Viyaleta Shatalova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.13 čtvrtfinále | vs. Melanie Klaffner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.13 1. kolo | vs. Petra Uberalova | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.03.13 2. kolo | vs. Natalia Vajdova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.13 1. kolo | vs. Franziska Koenig | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Guimaraes - tvrdý | ||||
05.11.12 1. kolo | vs. Arabela Fernandez-Rabener | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Coimbra - tvrdý | ||||
29.10.12 1. kolo | vs. Sofia Araujo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.12 2. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - koberec | ||||
15.10.12 čtvrtfinále | vs. Mandy Wagemaker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.12 semifinále | vs. Corina Jaeger | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.12 1. kolo | vs. Valeria Podda | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.12 2. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Mytilini - tvrdý | ||||
08.10.12 semifinále | vs. Julia Stamatova | 6-3, 6-2 | detail zápasu |