ZÁPAS
11.02.18 | 1. kolo kval. | Angeles Moreno Barranquero | Tamilla Shogemukova | 6-1, 6-0 | Manacor | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
17.04.02, 22 Let
17.04.02, 22 Let
Angeles Moreno Barranquero vs. Tamilla Shogemukova - Vzájemné zápasy
11.02.18 | 1. kolo kval. | Angeles Moreno Barranquero | Tamilla Shogemukova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Manacor | antuka |
Angeles Moreno Barranquero form & Tamilla Shogemukova form
Angeles Moreno Barranquero - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.01.20 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Milan Krish | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Madalena Amil | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Julia Grabher | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Valencia - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Anjana Suresh | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ceuta - tvrdý | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Julia Lovqvist | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Sara Rhallab | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Shuo Feng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Olga Ianchuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Maria Jose Luque Moreno | 5-7, 2-1, - Angeles Moreno Barranquero - skreč | detail zápasu | |
18.07.19 čtvrtfinále | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-0, Celia Cervino Ruiz - skreč | detail zápasu | |
17.07.19 2. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Nina Stadler | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Louise Lampla | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Tamilla Shogemukova - poslední zápasy
Palmanova - antuka | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Julia Lovqvist | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Vimbai Heidi Moyo | 5-7, 4-6 | detail zápasu |