ZÁPAS
29.01.19 | kvalifik. | Angeles Moreno Barranquero | Adithya Karunaratne | 7-5, 7-5 | W15 Manacor | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Angeles Moreno Barranquero vs. Adithya Karunaratne - Vzájemné zápasy
29.01.19 | kvalifik. | Angeles Moreno Barranquero | Adithya Karunaratne | 7-5, 7-5 | detail zápasu | W15 Manacor | antuka |
Angeles Moreno Barranquero form & Adithya Karunaratne form
Angeles Moreno Barranquero - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
23.01.20 kvalifik. | vs. Jenny Duerst | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo kval. | vs. Milan Krish | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Madalena Amil | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Julia Grabher | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60+H Valencia - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Anjana Suresh | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ceuta - tvrdý | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Julia Lovqvist | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Sara Rhallab | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Shuo Feng | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Las - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Olga Ianchuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
20.07.19 semifinále | vs. Maria Jose Luque Moreno | 5-7, 2-1, - Angeles Moreno Barranquero - skreč | detail zápasu | |
18.07.19 čtvrtfinále | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-0, Celia Cervino Ruiz - skreč | detail zápasu | |
17.07.19 2. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Nina Stadler | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Louise Lampla | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Adithya Karunaratne - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-3, 4-6, - Adithya Karunaratne - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Margot Phanthala | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Micol Salvadori | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-76, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 5-2, Evialina Laskevich - skreč | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Carolina Troiano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-72, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Liv Hovde | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-2, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Jana Vanik | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Ksenia Efremova | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Mary Lewis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Selina Dal | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.23 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 7-5 | detail zápasu |