ZÁPAS
16.08.17 | 2. kolo | Angela Fita Boluda | Juliana Valero | 6-1, 6-0 | Las Palmas | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Angela Fita Boluda | Juliana Valero | |
1. podání % | 26/44 (59%) | 30/43 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/26 (65%) | 13/30 (43%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/18 (61%) | 2/13 (15%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 28/43 (65%) | 16/44 (36%) |
Vyhrané body celkem | 56/87 (64%) | 31/87 (36%) |
Dvojchyby | 4 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kolumbia
27.01.98, 26 Let
27.01.98, 26 Let
Angela Fita Boluda vs. Juliana Valero - Vzájemné zápasy
16.08.17 | 2. kolo | Angela Fita Boluda | Juliana Valero | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Las Palmas | antuka |
Angela Fita Boluda form & Juliana Valero form
Angela Fita Boluda - poslední zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
11.11.23 finále | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
10.11.23 semifinále | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - skreč | detail zápasu |
Juliana Valero - poslední zápasy
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Adriana Reami | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Emma Lene | 2-2, Emma Lene - skreč | detail zápasu | |
Guayaquil - antuka | ||||
16.08.18 čtvrtfinále | vs. Anais Kikuchi | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.18 2. kolo | vs. Maria Jazmin Amicuzi | 5-7, 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Guayaquil - antuka | ||||
09.08.18 čtvrtfinále | vs. Fernanda Brito | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.18 2. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.18 1. kolo | vs. Manuela Gomez Estrada | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Pelham - antuka | ||||
10.04.18 2. kolo kval. | vs. Alexa Ryngler | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Ruth Marsh | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
12.03.18 kvalifik. | vs. Madison Bourguignon | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Laura Fink Wayerbacher | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Namie Isago | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Daniela Macarena Lopez | 7-5, 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Valentina Abrile | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Caroline Furlaneto | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
26.02.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Ce | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Pamela Wu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Fed Cup - antuka | ||||
10.02.18 Rubber 1 | vs. Paula Ormaechea | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Natalia Vajdova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Caroline Ilowska | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.01.18 2. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.18 1. kolo | vs. Maria Carla D'Annunzio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.18 kvalifik. | vs. Emilia Gaelle Dejonckheere | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guayaquil - antuka | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Dominique Schaefer | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
04.12.17 kvalifik. | vs. Tania Lea Aizenman Sanchez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Manta - tvrdý | ||||
29.11.17 2. kolo | vs. Sofia Sewing | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo | vs. Yamile Fors-Guerra | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu |