ZÁPAS
22.05.19 | 1. kolo | Angela Fita Boluda | Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-0 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Angela Fita Boluda | Carmen Garri Murcia | |
1. podání % | 32/55 (58%) | 20/38 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/32 (81%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/23 (35%) | 4/18 (22%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/38 (71%) | 21/55 (38%) |
Vyhrané body celkem | 61/93 (66%) | 32/93 (34%) |
Dvojchyby | 8 | 7 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
20.01.97, 27 Let
20.01.97, 27 Let
Angela Fita Boluda vs. Carmen Garri Murcia - Vzájemné zápasy
22.05.19 | 1. kolo | Angela Fita Boluda | Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
02.04.19 | 1. kolo | Angela Fita Boluda | Carmen Garri Murcia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Angela Fita Boluda form & Carmen Garri Murcia form
Angela Fita Boluda - poslední zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 3. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
16.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.01.24 3. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
11.11.23 finále | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
10.11.23 semifinále | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - skreč | detail zápasu |
Carmen Garri Murcia - poslední zápasy
W15 Melilla - antuka | ||||
11.12.23 kvalifik. | vs. Kiara Cvetkovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Tsion | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Yecla - tvrdý | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Anttila | Alexandra Anttila - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Silvia Alejo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Bienvenida Dolz Dolz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Vienna - antuka | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Natalija Senic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Ema Lina Picorusevic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Clara Vlasselaer | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Olivia Gram | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Palma - tvrdý | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Victoria Conde-Vendrell | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.22 kvalifik. | vs. Himari Sato | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Oran - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo | vs. Lynda Benkaddour | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Oran - antuka | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Ela Platenikova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W100+H La - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 0-6, 1-6 | detail zápasu |