Japonsko
26.01.02, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Rusko
26.01.02, 22 Let
Slovensko
03.03.98, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Chorvátsko
03.01.01, 23 Let
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ange Oby Kajuru/Laura Maluniakova vs. Darya Astakhova/Oleksandra Oliynykova - Vzájemné zápasy
20.05.19 | čtvrtfinále | Ange Oby Kajuru/Laura Maluniakova | Darya Astakhova/Oleksandra Oliynykova | Darya Astakhova/Oleksandra Oliynykova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Ange Oby Kajuru form & Darya Astakhova form
Ange Oby Kajuru/Laura Maluniakova - poslední zápasy
W15 Olomouc - antuka |
05.08.19 čtvrtfinále | vs. Martina Pradova/Karolina Vlckova | 3-6, 6-0, 9-11 | | detail zápasu |
05.08.19 1. kolo | vs. Lucie Ivanova/Darina Precechtelova | 3-6, 6-0, 11-9 | | detail zápasu |
W25 Madrid - tvrdý |
17.06.19 1. kolo | vs. Tatiana Bua/Warona Mdlulwa | 6-3, 6-0 | | detail zápasu |
17.06.19 čtvrtfinále | vs. Maria Herazo Gonzalez/Ana Sofia Sanchez | 7-5, 6-2 | | detail zápasu |
17.06.19 finále | vs. Polina Monova/Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | | detail zápasu |
17.06.19 semifinále | vs. Vlada Ekshibarova/Aneta Laboutkova | 3-6, 6-4, 10-8 | | detail zápasu |
W15 Heraklion - antuka |
20.05.19 čtvrtfinále | vs. Darya Astakhova/Oleksandra Oliynykova | Darya Astakhova/Oleksandra Oliynykova/Oleksandra Oliynykova - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
20.05.19 semifinále | vs. Fiona Ganz/Tamara Malesevic | 6-4, 5-7, 10-5 | | detail zápasu |
20.05.19 finále | vs. Julia Kimmelmann/Noa Liauw A Fong | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
20.05.19 1. kolo | vs. Elena Malygina/Fanny Ostlund | 3-6, 6-4, 10-8 | | detail zápasu |
W15 Stuttgart - tvrdý I. |
21.01.19 čtvrtfinále | vs. Agnes Bukta/Vivien Juhaszova | 6-3, 2-6, 7-10 | | detail zápasu |
21.01.19 1. kolo | vs. Sarah Nikocevic/Emily Seibold | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
Darya Astakhova/Oleksandra Oliynykova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka |
06.11.20 semifinále | vs. Johana Markova/Nika Radisic | 4-6, 2-6 | | detail zápasu |
05.11.20 čtvrtfinále | vs. Irene Lavino/Martina Spigarelli | 4-6, 6-3, 10-5 | | detail zápasu |
03.11.20 1. kolo | vs. Andreea Rosca/Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-4, 10-8 | | detail zápasu |
W15 Heraklion - antuka |
27.10.20 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu/Stefana Lazar | 6-0, 5-7, 4-10 | | detail zápasu |
W15 Heraklion - antuka |
18.11.19 čtvrtfinále | vs. Ani Amiraghyan/Oana Smaranda Corneanu | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
18.11.19 semifinále | vs. Alba Carrillo Marin/Celia Cervino Ruiz | 3-6, 6-3, 10-12 | | detail zápasu |
18.11.19 1. kolo | vs. Ali Collins/Francisca Jorge | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
W15 Heraklion - antuka |
20.05.19 čtvrtfinále | vs. Ange Oby Kajuru/Laura Maluniakova | - Darya Astakhova/Oleksandra Oliynykova - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
20.05.19 1. kolo | vs. Lucia Malinak/Natalia Schwarcova | 6-4, 6-0 | | detail zápasu |
W15 Heraklion - antuka |
13.05.19 finále | vs. Anna Arkadianou/Elina Nepliy | 2-6, 4-6 | | detail zápasu |
13.05.19 semifinále | vs. Mariam Dalakishvili/Katsiaryna Skachkova | 6-3, 7-65 | | detail zápasu |
13.05.19 1. kolo | vs. Shahar Biran/Maya Tahan | 4-6, 6-3, 11-9 | | detail zápasu |
13.05.19 čtvrtfinále | vs. Anamarija Spoljaric/Kristin Younes | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |