ZÁPAS
10.09.18 | kvalifik. | Ange Oby Kajuru | Klara Ondrejcekova | 3-6, 6-1, 5-0, - skreč | Frydek Mistek | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ange Oby Kajuru | Klara Ondrejcekova | |
1. podání % | 39/61 (64%) | 35/58 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/39 (72%) | 12/35 (34%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/22 (50%) | 13/23 (57%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 33/58 (57%) | 22/61 (36%) |
Vyhrané body celkem | 72/119 (61%) | 47/119 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
21.07.01, 22 Let
21.07.01, 22 Let
Ange Oby Kajuru vs. Klara Ondrejcekova - Vzájemné zápasy
10.09.18 | kvalifik. | Ange Oby Kajuru | Klara Ondrejcekova | 3-6, 6-1, 5-0, Klara Ondrejcekova - skreč | detail zápasu | Frydek Mistek | antuka |
Ange Oby Kajuru form & Klara Ondrejcekova form
Ange Oby Kajuru - poslední zápasy
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ayaka Ozeki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Kelly Keller | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Thasaporn Naklo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Supapitch Kuearum | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Bibiane Schoofs | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Vivian Wolff | 1-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Dana Heimen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Vlada Koval | 6-71, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
07.12.19 semifinále | vs. Elena Malygina | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Barbora Miklova | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Anna Morgina | 5-2, Anna Morgina - skreč | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Jana Jablonovska | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Gabriela Pantuckova | 6-2, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Vivien Charvatova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Anna Siskova | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Klara Ondrejcekova - poslední zápasy
W25 Split - antuka | ||||
01.05.22 2. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.22 kvalifik. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Mia Sophie Mueller | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Caterina Revelli | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Marketa Panackova | 6-3, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.21 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 7-61, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.11.21 kvalifik. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-1, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 7-5, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Vasilisa Belonog | 6-3, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Terezia Baraniakova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 7-63, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.06.21 kvalifik. | vs. Ivania Martinich | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Lexington Reed | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Kim-Michaela Zahraj | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 0-6, 2-6 | detail zápasu |