ZÁPAS
11.09.17 | 2. kolo kval. | Anfisa Danilchenko | Gabriela Feijoo Nunez | 6-3, 6-2 | Buenos Aires | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
30.08.01, 22 Let
30.08.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
15.11.97, 26 Let
15.11.97, 26 Let
Anfisa Danilchenko vs. Gabriela Feijoo Nunez - Vzájemné zápasy
11.09.17 | 2. kolo kval. | Anfisa Danilchenko | Gabriela Feijoo Nunez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka |
Anfisa Danilchenko form & Gabriela Feijoo Nunez form
Anfisa Danilchenko - poslední zápasy
W15 Hilton - antuka | ||||
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-3, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Noelly Longi Nsimba | 7-5, 2-4, - Anfisa Danilchenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.19 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
01.11.19 čtvrtfinále | vs. Ramya Natarajan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Metepec - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Diana Martynov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Hannah Viller Moller | 1-3, - Anfisa Danilchenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Lilly Dueffert | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Coralie Garrigues | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Elisa Andrea Camerano | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Mahak Jain | 0-6, - Anfisa Danilchenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Allyson Nancy Onya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Yuliana Lizarazo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Eleanor Baglow | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Gabriela Feijoo Nunez - poslední zápasy
Buenos Aires - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Daianne Hayashida | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Tara Moore | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Anfisa Danilchenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Agostina Bigotti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Tatiana Terwindt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Benavides - tvrdý | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Florencia Paez | 7-5, 3-0, Florencia Paez - skreč | detail zápasu | |
22.05.17 kvalifik. | vs. Maria Pereyra Sellart | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Candela Bugnon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
03.08.15 2. kolo kval. | vs. Milagros Montero | 6-3, 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Sol Maria Terracina | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Victoria Ariadna Beccio | 0-6, 3-6 | detail zápasu |