ZÁPAS
11.09.17 | 1. kolo kval. | Anfisa Danilchenko | Catalina Paz Arce Riquelme | 6-0, 6-2 | Buenos Aires | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
30.08.01, 22 Let
30.08.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chile
21.12.93, 30 Let
21.12.93, 30 Let
Anfisa Danilchenko vs. Catalina Paz Arce Riquelme - Vzájemné zápasy
11.09.17 | 1. kolo kval. | Anfisa Danilchenko | Catalina Paz Arce Riquelme | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka |
Anfisa Danilchenko form & Catalina Paz Arce Riquelme form
Anfisa Danilchenko - poslední zápasy
W15 Hilton - antuka | ||||
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-3, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Noelly Longi Nsimba | 7-5, 2-4, - Anfisa Danilchenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.11.19 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.19 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
01.11.19 čtvrtfinále | vs. Ramya Natarajan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Metepec - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Diana Martynov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Hannah Viller Moller | 1-3, - Anfisa Danilchenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Lilly Dueffert | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Coralie Garrigues | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Elisa Andrea Camerano | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Mahak Jain | 0-6, - Anfisa Danilchenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Allyson Nancy Onya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Yuliana Lizarazo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Eleanor Baglow | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Catalina Paz Arce Riquelme - poslední zápasy
W15 Santiago - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Mannschott | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Pauline Wuarin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Melina Ferrero | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Gloria Neunteufel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Pauline Wuarin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
27.11.17 kvalifik. | vs. Pascalle Thenoux Acuna | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Carolina Garcia | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
02.10.17 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Anfisa Danilchenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Caroline Furlaneto | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Karolina Kowall | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Pamela Wu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
21.11.16 1. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
30.11.15 2. kolo kval. | vs. Stephanie Petit | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
23.11.15 1. kolo kval. | vs. Fiorella Jerardino | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Victoria Ayelen Segobia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Delfina Glorioso | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
06.04.15 kvalifik. | vs. Yasmine Guimaraes | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
01.12.14 1. kolo kval. | vs. Pancha Aguilar Sepulveda Gisella | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
28.07.14 kvalifik. | vs. Bruna Pacheco Chaves | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
17.03.14 1. kolo kval. | vs. Barbara Osorio | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
26.11.12 1. kolo kval. | vs. Libi Mesh | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Quillota - antuka | ||||
29.10.12 1. kolo | vs. Camila Andrea Roca | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.12 kvalifik. | vs. Luna Cagnoni | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
22.10.12 1. kolo kval. | vs. Sabina Ramirez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
15.10.12 kvalifik. | vs. Ailen Crespo Azconzabal | 0-6, 0-6 | detail zápasu |