ZÁPAS
13.09.17 | 1. kolo | Anfisa Danilchenko | Agostina Landa | 6-3, 6-4 | Buenos Aires | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Anfisa Danilchenko | Agostina Landa | |
1. podání % | 47/66 (71%) | 58/78 (74%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/47 (55%) | 28/58 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/19 (53%) | 5/20 (25%) |
Vyhrané break-bally | 7/14 (50%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 45/78 (58%) | 30/66 (45%) |
Vyhrané body celkem | 81/144 (56%) | 63/144 (44%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
30.08.01, 22 Let
30.08.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
16.09.00, 23 Let
16.09.00, 23 Let
Anfisa Danilchenko vs. Agostina Landa - Vzájemné zápasy
13.09.17 | 1. kolo | Anfisa Danilchenko | Agostina Landa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Buenos Aires | antuka |
Anfisa Danilchenko form & Agostina Landa form
Anfisa Danilchenko - poslední zápasy
W15 Hilton - antuka | ||||
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Tenika Mcgiffin | 6-3, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Noelly Longi Nsimba | 7-5, 2-4, - Anfisa Danilchenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.11.19 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.19 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
01.11.19 čtvrtfinále | vs. Ramya Natarajan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Metepec - tvrdý | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Diana Martynov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Hannah Viller Moller | 1-3, - Anfisa Danilchenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Lilly Dueffert | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Karin Kennel | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Coralie Garrigues | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Elisa Andrea Camerano | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Mahak Jain | 0-6, - Anfisa Danilchenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Allyson Nancy Onya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Giuliana Bestetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Yuliana Lizarazo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Eleanor Baglow | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Agostina Landa - poslední zápasy
W25 Tucuman - antuka | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Emily Seibold | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Olivia Bustos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tucuman - antuka | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Brittany Collens | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.22 1. kolo kval. | vs. Virginia Santillan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
28.09.21 kvalifik. | vs. Benedetta Ortenzi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Alisa Axyanova | 6-2, 4-1, Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Yusra Hegy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Login Khairy | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Mariam Hatem Ibrahim | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
08.09.21 1. kolo | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cordoba - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Sewing | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Villa - antuka | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Lourdes Belen Luccatto | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Buenos - antuka | ||||
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Antonia Samudio | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Emma Erin Kiernan | 6-2, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Martina Maria Bovio | 6-1, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Maria Victoria Marchesini | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
10.09.19 2. kolo kval. | vs. Delfina Glorioso | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Agostini Liccardi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Alexa Pitt | 6-74, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Agostini Liccardi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Luque - tvrdý | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Jessica Plazas | 7-5, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Asuncion - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Shaulskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Julieta Boerr | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Villa Dolores - antuka | ||||
16.04.18 2. kolo kval. | vs. Lucia Zelenka | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Valentina Rigoni | 6-3, 7-5 | detail zápasu |