ZÁPAS
01.07.18 | 1. kolo kval. | Aneta Laboutkova | Selina Dal | 6-3, 6-3 | Aschaffenburg | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Aneta Laboutkova vs. Selina Dal - Vzájemné zápasy
01.07.18 | 1. kolo kval. | Aneta Laboutkova | Selina Dal | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Aschaffenburg | antuka |
Aneta Laboutkova form & Selina Dal form
Aneta Laboutkova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detail zápasu |
Selina Dal - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 4-0, Lara Pfeifer - skreč | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Yufei Ren | 6-77, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Giulia Paterno | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Yufei Ren | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.24 finále | vs. Laura Samsonova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.24 semifinále | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Arianna Zucchini | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.12.23 finále | vs. Ksenia Efremova | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
30.12.23 semifinále | vs. Stefania Bojica | 1-0, Stefania Bojica - skreč | detail zápasu | |
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Jiaqi Wang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Manal Ennaciri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 semifinále | vs. Jiaqi Wang | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
23.12.23 čtvrtfinále | vs. Tess Sugnaux | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Mara Gae | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Emily Welker | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Marie Vogt | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Julia Adams | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 0-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 6-2, 6-2 | detail zápasu |