ZÁPAS
14.08.17 | 1. kolo kval. | Aneta Laboutkova | Ksenia Kolesnikova | 6-3, 6-0 | Leipzig | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
10.04.92, 31 Let
10.04.92, 31 Let
Aneta Laboutkova vs. Ksenia Kolesnikova - Vzájemné zápasy
14.08.17 | 1. kolo kval. | Aneta Laboutkova | Ksenia Kolesnikova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Leipzig | antuka |
Aneta Laboutkova form & Ksenia Kolesnikova form
Aneta Laboutkova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koge - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detail zápasu |
Ksenia Kolesnikova - poslední zápasy
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.11.21 kvalifik. | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Anna Sevastyanova | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Doroteja Joksovic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Palma - tvrdý | ||||
28.06.21 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 L'aquila - antuka | ||||
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Bordo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
31.05.21 kvalifik. | vs. Polina Pavlova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Shushpanova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Nika Novikova | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Anna Ureke | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Anastasiya Apalikhina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Alexandra Mironova | 4-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Daria Kudashova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Gabrielle Clairotte | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.10.19 kvalifik. | vs. Margaux Orange | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Madalena Peneda | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Victoria Sasinka | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Louise Brunskog | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Mariella Minetti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-3, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Carolina Azadinho | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Madrid - tvrdý | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Isabella Harvison | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alexia Witthaus Vine | 6-2, 7-63 | detail zápasu |