Justina Mikulskyte vs. Aneta Laboutkova

Justina Mikulskyte vs. Aneta Laboutkova - W15 Jablonec Nad Nisou - porovnání

ZÁPAS

Justina Mikulskyte Aneta Laboutkova

STATISTIKY ZÁPASU


Justina Mikulskyte
Litva
06.02.96, 23 Let




645
43

Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
10.05.00, 19 Let




776
26
17 110 $
Aneta Laboutkova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Justina Mikulskyte vs. Aneta Laboutkova - Vzájemné zápasy

nenalezen žádný zápas

Justina Mikulskyte - poslední zápasy

Czech Republic W15 Jablonec - koberec
04.12.19
1. kolo
vs. Lucie Petruzelova2-6, 6-0, 6-75 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
23.11.19
semifinále
vs. Clara Burel5-7, 3-6 prohradetail zápasu
22.11.19
čtvrtfinále
vs. Chiraz Bechri6-2, 6-1 výhradetail zápasu
21.11.19
2. kolo
vs. Lana Sipek6-2, 6-1 výhradetail zápasu
19.11.19
1. kolo
vs. Ambre Feder6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Monastir - tvrdý
13.11.19
1. kolo
vs. Natalia Orlova2-6, 6-2, 3-6 prohradetail zápasu
France W80 Poitiers - tvrdý I.
22.10.19
kvalifik.
vs. Lucrezia Stefanini5-7, 4-6 prohradetail zápasu
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Loudmilla Bencheikh6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
13.10.19
finále
vs. Valentina Ryser3-6, 6-4, 6-3 výhradetail zápasu
12.10.19
semifinále
vs. Lian Tran6-3, 6-4 výhradetail zápasu
11.10.19
čtvrtfinále
vs. Victoria Kalaitzis6-1, 6-3 výhradetail zápasu
10.10.19
2. kolo
vs. Anne-Sophie Morandais6-4, 6-1 výhradetail zápasu
08.10.19
1. kolo
vs. Katarzyna Pitak6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
03.10.19
2. kolo
vs. Yu Shan5-7, 3-6 prohradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Sonia Cassani6-2, 6-3 výhradetail zápasu
France W60+H Saint - antuka
17.09.19
kvalifik.
vs. Daniela Seguel7-67, 2-6, 10-12 prohradetail zápasu
16.09.19
1. kolo kval.
vs. Eleni Kordolaimi3-6, 7-66, 10-5 výhradetail zápasu
France W15 Dijon - antuka
10.09.19
1. kolo
vs. Anna Ukolova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Ukraine W15 Bucha - antuka
08.09.19
finále
vs. Taisya Pachkaleva7-5, 6-2 výhradetail zápasu
07.09.19
semifinále
vs. Anna Parkhomenko6-4, 6-1 výhradetail zápasu
06.09.19
čtvrtfinále
vs. Anna Ureke6-3, 6-2 výhradetail zápasu
05.09.19
2. kolo
vs. Anita Sahdiieva6-1, 6-1 výhradetail zápasu
03.09.19
1. kolo
vs. Zeynep Sena Sarioglan6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Serbia W15 Vrnjacka - antuka
29.08.19
2. kolo
vs. Silvia Njiric1-6, 5-7 prohradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Lara Panfilov4-6, 6-3, 6-1 výhradetail zápasu
USA W60 Lexington - tvrdý
31.07.19
1. kolo
vs. Magdalena Frech2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
25.07.19
2. kolo
vs. Mayuka Aikawa6-3, 3-6, 2-6 prohradetail zápasu
24.07.19
1. kolo
vs. Alexis Keberle6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Mexico W15 Cancun - tvrdý
19.07.19
čtvrtfinále
vs. Adriana Reami3-6, 4-6 prohradetail zápasu
18.07.19
2. kolo
vs. Michiru Furuya6-3, 7-5 výhradetail zápasu

Aneta Laboutkova - poslední zápasy

Czech Republic W15 Milovice - tvrdý I.
28.11.19
2. kolo
vs. Ange Oby Kajuru0-6, 2-6 prohradetail zápasu
26.11.19
1. kolo
vs. Dominika Salkova3-6, 7-64, 6-1 výhradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - tvrdý I.
06.11.19
1. kolo
vs. Margarita Ignatjeva4-6, 0-6 prohradetail zápasu
Italy W15 Ortisei - tvrdý I.
31.10.19
čtvrtfinále
vs. Clara Vlasselaer3-6, 2-6 prohradetail zápasu
30.10.19
2. kolo
vs. Maria Marfutina6-4, 6-2 výhradetail zápasu
28.10.19
1. kolo
vs. Iva Zelic6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Norway W15 Oslo - tvrdý I.
23.10.19
2. kolo
vs. Kathleen Kanev2-6, 4-6 prohradetail zápasu
21.10.19
1. kolo
vs. Ine Soltveit Stange6-1, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
USA W15 Lubbock - tvrdý
18.09.19
1. kolo
vs. Jessica Livianu5-7, 1-6 prohradetail zápasu
USA W15 Lawrence - tvrdý
13.09.19
čtvrtfinále
vs. Anastasia Nefedova1-6, 2-6 prohradetail zápasu
12.09.19
2. kolo
vs. Shahar Biran6-2, 6-2 výhradetail zápasu
11.09.19
1. kolo
vs. Malkia Menguene3-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic W15 Olomouc - antuka
07.08.19
1. kolo
vs. Ange Oby Kajuru3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Poland W25 Grodzisk - antuka
30.07.19
kvalifik.
vs. Timea Jaruskova4-6, 6-3, 8-10 prohradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Ludmila Kareisova6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic W60 Prague - antuka
24.07.19
1. kolo
vs. Stephanie Wagner6-3, 1-6, 1-6 prohradetail zápasu
23.07.19
kvalifik.
vs. Lucrezia Stefanini3-6, 4-6 prohradetail zápasu
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Sabina Brichackova6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Czech Republic W25 Olomouc - antuka
16.07.19
kvalifik.
vs. Petra Csabi6-3, 4-6, 7-10 prohradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Ivana Sebestova6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Romania W15 Bucharest - antuka
11.07.19
2. kolo
vs. Gabriela Nicole Tatarus6-72, 2-6 prohradetail zápasu
09.07.19
1. kolo
vs. Elena-Teodora Cadar6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Spain W25 Madrid - tvrdý
18.06.19
kvalifik.
vs. Vlada Katic3-6, 3-6 prohradetail zápasu
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Carmen Gallardo Guevara6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Portugal W15 Amarante - tvrdý
13.06.19
2. kolo
vs. Ainhoa Atucha Gomez7-5, 2-6, 6-711 prohradetail zápasu
12.06.19
1. kolo
vs. Emma Mazzoni7-67, 6-2 výhradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. W15 Banja - antuka
08.06.19
semifinále
vs. Mira Antonitsch3-6, 3-6 prohradetail zápasu
07.06.19
čtvrtfinále
vs. Denisa Hindova6-1, 7-68 výhradetail zápasu
06.06.19
2. kolo
vs. Julia Stamatova0-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
06.06.19
1. kolo
vs. Elena Milovanovic4-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
<