Aneta Laboutkova vs. Eline Audenaert 08.03.2020

Aneta Laboutkova vs. Eline Audenaert 08.03.2020 - W15+H Amiens - porovnání

ZÁPAS

08.03.201. kolo kval.Aneta Laboutkova Eline Audenaert 6-1, 6-2 France W15+H Amiens antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Aneta LaboutkovaEline Audenaert
1. podání %37/57 (65%)40/60 (67%)
Vyhrané body z 1.podání26/37 (70%)22/40 (55%)
Vyhrané body z 2.podání12/20 (60%)4/20 (20%)
Vyhrané break-bally5/16 (31%)1/7 (14%)
Vyhrané body z returnu34/60 (57%)19/57 (33%)
Vyhrané body celkem72/117 (62%)45/117 (38%)
Dvojchyby13
Esa

STATISTIKY ZÁPASU

1
Aneta Laboutkova Aneta Laboutkova podáva1-1
0-0
2-1Eline Audenaert Eline Audenaert podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Aneta Laboutkova Aneta Laboutkova podáva3-1
0-0, 30-0, 30-15, 40-15
4-1Eline Audenaert Eline Audenaert podáva
0-0, 15-15, 30-15, 40-A, 40-40, A-40[BP]
Aneta Laboutkova Aneta Laboutkova podáva5-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15
6-1
2
0-0Eline Audenaert Eline Audenaert podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP]
Aneta Laboutkova Aneta Laboutkova podáva1-0
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP]
1-1Eline Audenaert Eline Audenaert podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Aneta Laboutkova Aneta Laboutkova podáva1-2
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP]
2-2Eline Audenaert Eline Audenaert podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP]
Aneta Laboutkova Aneta Laboutkova podáva3-2
0-0
4-2Eline Audenaert Eline Audenaert podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Aneta Laboutkova Aneta Laboutkova podáva5-2
0-0
6-2

Aneta Laboutkova
Česká republika
10.05.00, 19 Let




733
32
19 352 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
31.05.99, 20 Let







Eline Audenaert
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Aneta Laboutkova vs. Eline Audenaert - Vzájemné zápasy

08.03.201. kolo kval.Aneta LaboutkovaEline Audenaert6-1, 6-2 detail zápasuFrance W15+H Amiens antuka

Aneta Laboutkova - poslední zápasy

France W15+H Amiens - antuka
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Giulia Morlet3-6, 2-6 prohradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Eline Audenaert6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Russia W25 Moscow - tvrdý I.
27.02.20
2. kolo
vs. Vivian Heisen6-73, 4-6 prohradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Sabina Sharipova6-0, 3-6, 7-5 výhradetail zápasu
25.02.20
kvalifik.
vs. Maria Shusharina7-65, 7-5 výhradetail zápasu
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Alija Merdeeva6-3, 6-2 výhradetail zápasu
United Kingdom W25 Glasgow - tvrdý I.
17.02.20
kvalifik.
vs. Kimberley Zimmermann1-6, 0-6 prohradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Katarzyna Pitak6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
11.02.20
kvalifik.
vs. Olga Doroshina2-6, 4-6 prohradetail zápasu
10.02.20
1. kolo kval.
vs. Olga Saez Larra Olga Saez Larra - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
Slovakia W25 Trnava - tvrdý I.
04.02.20
kvalifik.
vs. Andrea Lazaro Garcia3-6, 4-6 prohradetail zápasu
03.02.20
1. kolo kval.
vs. Tatiana Pieri6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
21.01.20
1. kolo
vs. Iveta Dapkute4-6, 7-66, 5-7 prohradetail zápasu
Czech Republic W15 Milovice - tvrdý I.
28.11.19
2. kolo
vs. Ange Oby Kajuru0-6, 2-6 prohradetail zápasu
26.11.19
1. kolo
vs. Dominika Salkova3-6, 7-64, 6-1 výhradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - tvrdý I.
06.11.19
1. kolo
vs. Margarita Ignatjeva4-6, 0-6 prohradetail zápasu
Italy W15 Ortisei - tvrdý I.
31.10.19
čtvrtfinále
vs. Clara Vlasselaer3-6, 2-6 prohradetail zápasu
30.10.19
2. kolo
vs. Maria Marfutina6-4, 6-2 výhradetail zápasu
28.10.19
1. kolo
vs. Iva Zelic6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Norway W15 Oslo - tvrdý I.
23.10.19
2. kolo
vs. Kathleen Kanev2-6, 4-6 prohradetail zápasu
21.10.19
1. kolo
vs. Ine Soltveit Stange6-1, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
USA W15 Lubbock - tvrdý
18.09.19
1. kolo
vs. Jessica Livianu5-7, 1-6 prohradetail zápasu
USA W15 Lawrence - tvrdý
13.09.19
čtvrtfinále
vs. Anastasia Nefedova1-6, 2-6 prohradetail zápasu
12.09.19
2. kolo
vs. Shahar Biran6-2, 6-2 výhradetail zápasu
11.09.19
1. kolo
vs. Malkia Menguene3-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic W15 Olomouc - antuka
07.08.19
1. kolo
vs. Ange Oby Kajuru3-6, 0-6 prohradetail zápasu
Poland W25 Grodzisk - antuka
30.07.19
kvalifik.
vs. Timea Jaruskova4-6, 6-3, 8-10 prohradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Ludmila Kareisova6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic W60 Prague - antuka
24.07.19
1. kolo
vs. Stephanie Wagner6-3, 1-6, 1-6 prohradetail zápasu
23.07.19
kvalifik.
vs. Lucrezia Stefanini3-6, 4-6 prohradetail zápasu

Eline Audenaert - poslední zápasy

France W15+H Amiens - antuka
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Aneta Laboutkova1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Martha Matoula7-5, 4-6, 5-10 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
10.12.19
1. kolo
vs. Polina Leykina1-6, 5-7 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
03.12.19
1. kolo
vs. Oleksandra Oliynykova3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
26.11.19
1. kolo
vs. Dominique Schaefer7-5, 2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Italy W15 Solarino - koberec
14.11.19
2. kolo
vs. Tayisiya Morderger0-6, 0-6 prohradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Sara Lanca6-4, 7-68 výhradetail zápasu
Italy W15 Solarino - koberec
10.11.19
čtvrtfinále
vs. Maria Masini1-6, 4-6 prohradetail zápasu
07.11.19
2. kolo
vs. Sara Lanca6-4, 7-64 výhradetail zápasu
05.11.19
1. kolo
vs. Giulia Paterno6-1, 6-0 výhradetail zápasu
Norway W15 Oslo - tvrdý I.
23.10.19
2. kolo
vs. Olga Helmi0-6, 7-62, 0-6 prohradetail zápasu
21.10.19
1. kolo
vs. Matylda Burylo6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
24.09.19
1. kolo
vs. Sophia Biolay2-6, 1-6 prohradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Sarah Mueller7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
19.09.19
2. kolo
vs. Chelsea Vanhoutte0-6, 4-6 prohradetail zápasu
18.09.19
1. kolo
vs. Noelia Zeballos3-6, 7-5, 7-5 výhradetail zápasu
France W15 Dijon - antuka
11.09.19
2. kolo
vs. Karin Kennel1-6, 5-7 prohradetail zápasu
10.09.19
1. kolo
vs. Emmanuelle Girard3-6, 6-0, 6-2 výhradetail zápasu
09.09.19
kvalifik.
vs. Natalie Proese7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Holland W15 Haren - antuka
28.08.19
1. kolo
vs. Emily Arbuthnott1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Belgium W15 Wanfercee - antuka
22.08.19
2. kolo
vs. Eliessa Vanlangendonck5-7, 1-6 prohradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Pauline Demel6-4, 6-4 výhradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Gabriella Mujan6-2, 6-2 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Holly Staff6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Belgium W25 Koksijde - antuka
05.08.19
kvalifik.
vs. Marie Temin6-4, 2-6, 5-10 prohradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Catherine Chantraine7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Belgium W15 Knokke - antuka
30.07.19
1. kolo
vs. Rina Saigo5-7, 6-4, 6-75 prohradetail zápasu
France W15 Dijon - tvrdý
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Ana M Becerra6-0, 6-0 výhradetail zápasu
15.07.19
kvalifik.
vs. Marie Villet0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Romania W15 Bucharest - antuka
09.07.19
kvalifik.
vs. Jana Bojovic4-6, 2-6 prohradetail zápasu
<