ZÁPAS
15.06.17 | čtvrtfinále | Aneta Kladivova | Nicole Rottmann | 6-2, 6-1 | Prerov | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Aneta Kladivova | Nicole Rottmann | |
1. podání % | 21/44 (48%) | 40/57 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 13/21 (62%) | 21/40 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/23 (78%) | 3/17 (18%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 33/57 (58%) | 13/44 (30%) |
Vyhrané body celkem | 64/101 (63%) | 37/101 (37%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Aneta Kladivova vs. Nicole Rottmann - Vzájemné zápasy
15.06.17 | čtvrtfinále | Aneta Kladivova | Nicole Rottmann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Prerov | antuka |
Aneta Kladivova form & Nicole Rottmann form
Aneta Kladivova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | detail zápasu |
Nicole Rottmann - poslední zápasy
Prerov - antuka | ||||
15.06.17 čtvrtfinále | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.17 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.17 1. kolo | vs. Pernilla Mendesova | 2-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Gyor - antuka | ||||
01.05.17 kvalifik. | vs. Anda Karanusic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
07.12.16 2. kolo | vs. Marta Paigina | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.16 1. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 3-0, Sofia Dmitrieva - skreč | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
30.11.16 2. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.16 1. kolo | vs. Valeria Nikolaev | 6-72, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.16 2. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.16 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
18.11.16 čtvrtfinále | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.16 2. kolo | vs. Michaela Boev | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.16 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Bratislava - tvrdý I. | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Agnes Bukta | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Jelena Simic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
30.09.16 čtvrtfinále | vs. Alice Balducci | 7-63, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.16 2. kolo | vs. Deborah Kerfs | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.16 1. kolo | vs. Annelou Nab | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.16 kvalifik. | vs. Camilla Ceppellini | 6-76, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Katerina Vankova | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
St. Poelten - antuka | ||||
31.08.16 2. kolo | vs. Lenka Jurikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.16 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Graz - antuka | ||||
21.08.16 finále | vs. Katerina Vankova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.16 semifinále | vs. Manca Pislak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.08.16 čtvrtfinále | vs. Lisa-Maria Moser | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.16 2. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.16 1. kolo | vs. Yijia Shao | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Sabina Machalova | 0-6, - Nicole Rottmann - skreč | detail zápasu |