ZÁPAS
02.09.19 | 2. kolo kval. | Aneta Kladivova | Georgiana Ruhrig | 6-0, 6-0 | W15 Curtea | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
21.07.95, 28 Let
21.07.95, 28 Let
Aneta Kladivova vs. Georgiana Ruhrig - Vzájemné zápasy
02.09.19 | 2. kolo kval. | Aneta Kladivova | Georgiana Ruhrig | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Curtea | antuka |
Aneta Kladivova form & Georgiana Ruhrig form
Aneta Kladivova - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Jamie Loeb | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Veronika Podrez | 2-6, - Aneta Kladivova - skreč | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Lea Bathellier | 6-2, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Chloe Paquet | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Guillermina Naya | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Francisca Jorge | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Silvia Ambrosio | 6-4, 6-76, 3-6 | detail zápasu |
Georgiana Ruhrig - poslední zápasy
W35 Swan - tráva | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Sarah Rokusek | 4-6, 7-66, 6-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Megan Markov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Natalie Gaft | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Isabella Cetinay | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Yexin Ma | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Melisa Ercan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Amelia Zylberman | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Joana Eidukonyte | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Perth - tvrdý | ||||
19.02.19 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 1-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
18.02.19 kvalifik. | vs. Jessica Fowler | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.02.19 1. kolo kval. | vs. Casey Tay | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Port - tvrdý | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Natasha Russell | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cairns - tvrdý | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Canberra - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mildura - tráva | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Lisa Mays | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Bendigo - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Karolina Wlodarczak | 6-0, 1-0, Karolina Wlodarczak - skreč | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Masa Jovanovic | 2-6, 6-4, 6-76 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Oona Orpana | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Sirinat Niyomsub | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.17 kvalifik. | vs. Elaine Genovese | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Isha Budwal | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 3-6, 4-6 | detail zápasu |