ZÁPAS
30.10.18 | 1. kolo | Ane Mintegi Del Olmo | Julia Payola | 6-0, 6-4 | Sant Cugat | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ane Mintegi Del Olmo | Julia Payola | |
1. podání % | 46/64 (72%) | 23/39 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/46 (54%) | 6/23 (26%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/18 (61%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané break-bally | 7/8 (88%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 29/39 (74%) | 28/64 (44%) |
Vyhrané body celkem | 65/103 (63%) | 38/103 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Julia Payola | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Julia Payola | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Julia Payola | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Julia Payola | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Julia Payola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Julia Payola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Julia Payola | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Julia Payola | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ane Mintegi Del Olmo | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ane Mintegi Del Olmo vs. Julia Payola - Vzájemné zápasy
30.10.18 | 1. kolo | Ane Mintegi Del Olmo | Julia Payola | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Sant Cugat | antuka |
Ane Mintegi Del Olmo form & Julia Payola form
Ane Mintegi Del Olmo - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 4-5, - Ane Mintegi Del Olmo - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Duru Soke | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Sophia Derivan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Georgia Pedone | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Ylena In-Albon | 7-68, 6-1 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Nikola Bartunkova | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Versace Gatti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Anna Turati | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 2-6, - Ane Mintegi Del Olmo - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Federica Urgesi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.22 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 San - antuka | ||||
28.09.22 1. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
09.09.22 čtvrtfinále | vs. Amanda Carreras | 6-73, - Ane Mintegi Del Olmo - skreč | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
01.09.22 3. kolo | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.22 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Julia Payola - poslední zápasy
W80+H Les - tvrdý | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Rosca | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
05.10.21 kvalifik. | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lisbon - antuka | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Valencia - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Las - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
03.11.20 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Platja - antuka | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Celia Belle Mohr | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Cherbourg - tvrdý I. | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Ana Konjuh | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
28.09.20 2. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Porto - tvrdý | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.20 kvalifik. | vs. Mallaurie Noel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-75, 6-4, 10-1 | detail zápasu | |
W25 Montemor - tvrdý | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.07.20 1. kolo | vs. Eva Guerrero Alvarez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Marta Custic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.20 čtvrtfinále | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Lena Ruppert | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-65, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 6-0, 7-62 | detail zápasu | |
18.11.19 kvalifik. | vs. Alina Shcherbinina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 St. - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 3-6, 1-6 | detail zápasu |