Rakúsko
01.08.98, 25 Let
01.08.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
13.05.00, 23 Let
13.05.00, 23 Let
Caroline Ilowska vs. Andrijana Stoilkovic - Vzájemné zápasy
26.02.18 | kvalifik. | Andrijana Stoilkovic | Caroline Ilowska | 7-63, 6-3 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Caroline Ilowska form & Andrijana Stoilkovic form
Caroline Ilowska - poslední zápasy
Vienna - antuka | ||||
16.07.18 1. kolo | vs. Sabina Machalova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
09.07.18 kvalifik. | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 6-3, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Scarlett - Rebecca Alhorn | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Den Haag - antuka | ||||
02.07.18 kvalifik. | vs. Oliwia Szymczuch | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Franziska Kommer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Antoniou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Julia Terziyska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Perla Nieuwboer | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Kubanova | 2-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.02.18 kvalifik. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Irina Lapustina | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.02.18 kvalifik. | vs. Catherine Harrison | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Nataliya Pogribnyak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Juliana Valero | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.01.18 čtvrtfinále | vs. Lisa Matviyenko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.18 2. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.01.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 6-1, 2-6, 6-0 | detail zápasu | |
22.01.18 kvalifik. | vs. Clara Froget | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Donnaroza Gouvernante | 7-63, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
22.11.17 1. kolo | vs. Salma Ewing | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Lisa Kung | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.17 kvalifik. | vs. Rochelle Pienaar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Kanika Vaidya | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Andrijana Stoilkovic - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Salma Raslan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Hla El-Sakka | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
20.07.21 kvalifik. | vs. Dareen Elleithy | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Hla El-Sakka | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Dalia Sherif | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Melisa Senli | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Dareen Elleithy | 0-2, - Andrijana Stoilkovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Rita Atik | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Taisya Pachkaleva | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Jelusic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.18 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Nika Zupancic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.18 kvalifik. | vs. Maria Victoria Negoita | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Darija Mladenovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Paula Baranano | 1-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 6-0, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-3, 6-1 | detail zápasu |