ZÁPAS
27.02.17 | 2. kolo kval. | Andressa Souza | Kathleen Biong Percegona | 7-5, 6-3 | Curitiba | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Brazília
28.06.94, 29 Let
28.06.94, 29 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
10.05.99, 24 Let
10.05.99, 24 Let
Andressa Souza vs. Kathleen Biong Percegona - Vzájemné zápasy
27.02.17 | 2. kolo kval. | Andressa Souza | Kathleen Biong Percegona | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Curitiba | antuka |
Andressa Souza form & Kathleen Biong Percegona form
Andressa Souza - poslední zápasy
Hammamet - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Clara Froget | 0-3, - Andressa Souza - skreč | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
13.11.17 kvalifik. | vs. Francescamaria Pannarale | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
08.11.17 1. kolo | vs. Cindy Burger | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
30.10.17 kvalifik. | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
23.10.17 kvalifik. | vs. Diane Parry | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Katerina Krizova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.10.17 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Campos Do - tvrdý | ||||
26.07.17 2. kolo | vs. Ingrid Martins | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.17 1. kolo | vs. Soizette Simmons | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Campos Do - tvrdý | ||||
13.07.17 2. kolo | vs. Andrea Renee Villarreal | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.07.17 1. kolo | vs. Rafaela Rodrigues Dos Santos | 4-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Mariana Correa (BRA) | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.04.17 kvalifik. | vs. Maria Silva | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Raissa Wagner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Zoe Kruger | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Lara Isis Teodoro De Oliveira | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
27.02.17 2. kolo kval. | vs. Kathleen Biong Percegona | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.17 kvalifik. | vs. Amina Anshba | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Daria Shelomentseva | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
07.09.16 1. kolo | vs. Linnea Malmqvist | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
31.08.16 1. kolo | vs. Beatrice Lombardo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
22.08.16 kvalifik. | vs. Verena Gantschnig | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.08.16 kvalifik. | vs. Alicja Zduniak | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Theiviya Selvarajoo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Campos Do - tvrdý | ||||
25.07.16 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
30.11.15 kvalifik. | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.15 2. kolo kval. | vs. Angelica Court | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Kathleen Biong Percegona - poslední zápasy
Curitiba - antuka | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Jessica Ho | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
27.02.17 2. kolo kval. | vs. Andressa Souza | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Bauru - antuka | ||||
18.04.16 2. kolo kval. | vs. Giovanna Ferreira Caputo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lins - antuka | ||||
11.04.16 1. kolo | vs. Rafaela Rodrigues Dos Santos | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
21.03.16 kvalifik. | vs. Camila Tumosa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
07.03.16 2. kolo kval. | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Louise Reis De Campos | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.16 2. kolo kval. | vs. Nastassja Burnett | 0-3, - Kathleen Biong Percegona - skreč | detail zápasu | |
Bertioga - tvrdý | ||||
25.01.16 2. kolo kval. | vs. Alice Savoretti | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Guaruja - tvrdý | ||||
18.01.16 2. kolo kval. | vs. Sandra Zaniewska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.01.16 1. kolo kval. | vs. Priscila Baptista | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
02.03.15 2. kolo kval. | vs. Guadalupe Perez Rojas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.03.15 1. kolo kval. | vs. Julia Iglesias | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
23.02.15 1. kolo kval. | vs. Nathaly Kurata | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
09.02.15 kvalifik. | vs. Isabella Catelani | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
09.02.15 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.02.15 2. kolo kval. | vs. Belen Guajardo | 4-6, 6-1, 3-0, Belen Guajardo - skreč | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
09.09.13 1. kolo kval. | vs. Fernanda Lucca | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.13 1. kolo | vs. Suellen Abel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.13 kvalifik. | vs. Isabella Gaban | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu |