ZÁPAS
08.07.18 | 1. kolo kval. | Andreia Beberechi | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 1-6, 6-4 | Bucharest | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Rumunsko
17.02.97, 27 Let
17.02.97, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
11.11.75, 48 Let
11.11.75, 48 Let
Andreia Beberechi vs. Gabriela Aura Zarnoveanu - Vzájemné zápasy
08.07.18 | 1. kolo kval. | Andreia Beberechi | Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
Andreia Beberechi form & Gabriela Aura Zarnoveanu form
Andreia Beberechi - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
13.10.19 kvalifik. | vs. Diana Krasnova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 1-6, - Andreia Beberechi - skreč | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Lorin Tilipman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Haley Giavara | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.18 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Ecaterina Malai | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-3, 1-6, 0-1, - Andreia Beberechi - skreč | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
24.07.18 kvalifik. | vs. Irina Kuzmina | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Lotta Heiskanen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Saara Orav | 7-5, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Jekaterina Sagejeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Marija Bukina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.07.18 kvalifik. | vs. Veronica Napolitano | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Nadezhda Kostova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-2, 2-0, Denisa Elena Gheorghe - skreč | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Sem Wensveen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Lina Boylan | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Gabriela Aura Zarnoveanu - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Malkia Ngounoue | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Zuzana Sopkova | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Simeva | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ambra Tommasi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Beloslava Veleva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Brasov - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Damaschin (2006) | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
W60 Brasov - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.06.21 kvalifik. | vs. Ellie Logotheti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.05.21 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Vasiliki Kalogeropoulou | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Pazardzhik - antuka | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
08.09.20 kvalifik. | vs. Simona Ogescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu |