Taliansko
24.06.02, 21 Let
24.06.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
01.01.01, 23 Let
01.01.01, 23 Let
Giulia Tedesco vs. Andreea Velcea - Vzájemné zápasy
11.06.18 | kvalifik. | Andreea Velcea | Giulia Tedesco | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Giulia Tedesco form & Andreea Velcea form
Giulia Tedesco - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Nelise Verster | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Lauren Proctor | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-5, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Marine Boutros | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Greta Medeghini | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Gaia Meneguzzo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Beverley Nyangon | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Naroa Aranzabal | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Aggeliki Efthimiou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.23 kvalifik. | vs. Naroa Aranzabal | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Gombitova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Marcella Dessolis | 7-5, 0-6, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Inez Maria Kotlikova | 7-67, 6-3 | detail zápasu |
Andreea Velcea - poslední zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 7-5, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Hurricane Tyra Black | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Tara Kruppa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Riko Sawayanagi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.11.20 1. kolo | vs. Martha Matoula | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
11.11.20 kvalifik. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Clothilde De Bernardi | 7-64, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Rania Azziz | 6-3, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Camilla Zanolini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Vidovic | 6-2, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Francesca Bullani | 2-6, 6-4, 4-1, Francesca Bullani - skreč | detail zápasu |