Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
01.01.01, 23 Let
01.01.01, 23 Let
Draginja Vukovic vs. Andreea Velcea - Vzájemné zápasy
19.06.18 | 1. kolo | Andreea Velcea | Draginja Vukovic | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Draginja Vukovic form & Andreea Velcea form
Draginja Vukovic - poslední zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Mila Masic | 2-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Hana Djedovic | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jovana Grujic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Mariia Maksimova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 2-5, - Draginja Vukovic - skreč | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Fatma Idrizovic | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.06.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.23 kvalifik. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Petra Konjikusic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Galateia Mesochoritou | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Ana Grubor | 0-4, - Draginja Vukovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 3-4, - Draginja Vukovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.11.21 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Mariia Bergen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Tara Wurth | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Simona Deletic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Belgrade - antuka | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Andreea Velcea - poslední zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 7-5, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Hurricane Tyra Black | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Tara Kruppa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Riko Sawayanagi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.11.20 1. kolo | vs. Martha Matoula | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
11.11.20 kvalifik. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Clothilde De Bernardi | 7-64, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Rania Azziz | 6-3, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Camilla Zanolini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Vidovic | 6-2, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Francesca Bullani | 2-6, 6-4, 4-1, Francesca Bullani - skreč | detail zápasu |