Španielsko
10.09.02, 21 Let
10.09.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Dami Edibson Messiah vs. Andreea Prisacariu - Vzájemné zápasy
20.09.18 | 2. kolo | Andreea Prisacariu | Dami Edibson Messiah | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Monastir | tvrdý |
Dami Edibson Messiah form & Andreea Prisacariu form
Dami Edibson Messiah - poslední zápasy
Monastir - tvrdý | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Likhitha Kalava | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Marbella - antuka | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Emily Seibold | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Andrea Redondo Gutierrez | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.18 kvalifik. | vs. Anjana Suresh | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Sofie Siem | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Madrid - tvrdý | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Julie Gervais | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Ines Benito | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Chiara Frapolli | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Maria Jose Luque Moreno | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Yulia Almiron Solano | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Camille Sireix | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
07.02.17 1. kolo | vs. Andrea Ka | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.17 kvalifik. | vs. Juliette Colard | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Marta Vicens Miquel | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu |
Andreea Prisacariu - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.24 1. kolo | vs. Emma Lene | 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 5-7, 7-61, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-1, 6-71 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 finále | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Pia Lovric | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Ela Nala Milic | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Sara Dols | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 semifinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
16.12.23 čtvrtfinále | vs. Nadine Keller | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Lara Salden | 6-74, 6-5, Lara Salden - skreč | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Diana Martynov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Sarah Van Emst | 3-6, 3-4, - Andreea Prisacariu - skreč | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Martina Spigarelli | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-1, 6-73, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 0-1, - Andreea Prisacariu - skreč | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Ganja | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 4-6 | detail zápasu |